Altcoin Haberleri

Dogecoin Kurucusu Sosyal Medya Hesaplarını Kapattı

] }

Sosyal medyanın insanlar tarafından ne kadar sık kullanıldığı, hatta bazı kişiler için kullanılması gerektiği herkes tarafından biliniyor. Sosyal medyayı sıklıkla kullananlar arasında Kripto para CEO ve kurucuları da yer alıyor. Hatta insanlar kripto para ile ilgili olan haberlerin neredeyse tamamını bu kişilerin paylaşımlarından öğreniyorlar. Bu kadar önemli bir durum içerisinde Dogecoin kurucusu sosyal medya hesaplarını kapattı. Ancak bunu yapmayı insanlara fazla hissettirmeme yolunu seçti.

Dogecoin kurucusu Justin Palmer sosyal medyayı tam anlamıyla sonuna kadar kullanan kişilerden bir tanesi. Sadece Twitter değil aynı zamanda Facebook ve Youtube üzerinden de paylaşımlar yapıyordu. Hatta geçtiğimiz günlerde yine Twitter üzerinden Elon Musk ile güzel bir sohbet yapılmış, Musk’ın Dogecoin’in yeni CEO’su olduğu belirtilmiş ve ortaya esprili bir sohbet çıkmıştı. Bu konuyla ilgili haberimizi buradan okuyabilirsiniz.

dogecoin kurucusu sosyal medya hesaplarını kapattı 2

Şu anda toplam piyasa hacmine göre 26. sırada bulunan Dogecoin aynı zamanda kripto para sistemi içerisindeki şöhreti ile de bilinen bir kripto para. Dogecoin kurucusu sosyal medya hesaplarını neden kapattığı üzerinde bazı tahminler bulunmakta.

Bitcoin Arbitraj Hakkında Bilinmesi Gerekenler

2020 Uzmanlardan Bitcoin Yorumları ve Tahminleri

E-Dinar Coin (EDR) Fiyatları, Grafiği ve E-Dinar Coin Nedir

Justin Palmer Sosyal Medya Hesaplarını Neden Kapattı?

Justin Palmer ilk önce kimseye hissettirmeden Youtube üzerinde bulunan videolarını sildi. Sonrasında ise Twitter hesabını korumalı bir hale getirdi. Korumalı hale getirdikten sonra da sadece 18 tweet kalana kadar neredeyse atmış olduğu tüm Tweetleri sildi. Bununla birlikte takipçi sayısını da 3’e indirdi. Palmer’ın sosyal medya hesaplarını kapatmasındaki en önemli sebebin ise geçtiğimiz günlerde kimlik politikaları ve siyasi konular hakkında sosyal medya üzerinden insanlarla girdiği tartışma olduğu tahmin ediliyor. Bu tartışmamalar sırasında insanlar tarafından son derece kötü yorumlar alan Palmer’ın kötü amaçlı kullanıcılar tarafından isminin kullanılmaması için hesaplarını kapattığı da bir diğer üzerinde durulan seçenek.

Gökay Demirkıran

Türkiye'nin saygın üniversitelerinden biri olan Anadolu Üniversitesi ekonomi ve iktisat üzerine eğitim alan Gökay kripto paralar hakkında bilgilerini okuyucular ile paylaşmaktan zevk alıyor.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Musk’ın sosyal medya hesaplarını kapatmasını da bekliyoruz o zaman 🙂 Koskoca btc alt firması kurucusu neden kapatırki sosyal medya hesabını .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu