Digixdao Coin Nedir,Ne İşe Yarar ?

DigixDAO Coin, Ethereum blok zincirinde bizlere altın paralar teklif ediyor. DigixDAO Coin, varlıklarının ispatı PoA protokolü aracılığıyla fiziksel varlıkların değerlendirilmesi ve belgelendirilmesi için bir başvuru örneği gönderiyor. PoA protokolü, bir varlığı blok zincirinde izlemek için Ethereum ve Gezegenler Arası Dosya Sistemi’ni (IPFS) kullanır. Bu, merkezi bir veri tabanı olmaksızın bir varlığın varlığının açık ve kamusal olarak doğrulanmasını sağlar.

DigixDAO Coin ayrıca, şirketin varlık zenginleştirme servisinde başka uygulamalar da yapabilmenizi sağlayan bir API sunuyor. Muhasebe teknolojisi, işlemleri doğrulayan ve bir uzlaşma mekanizması (PoS) kullanarak ağa katılan katılımcılara dayanıyor.

Şirket, blok zinciri ve değiştirilebilirliğini, şeffaflığını ve öngörülebilirliğini değerli fiziksel varlıklara uygulayarak kullanmaktadır.

Şu anda kripto para borsaları ve sanal para piyasalardaki kısaltması ( DGX) olarak göreceğiniz kripto coin para birimidir.

kaynak:haberico.com

Bir önceki yazımız olan Stop-Loss ,Nedir? Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizde altcoin haber, ARZ VE TALEP ve bitcoin analiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın