Digibyte Kurucusu Jared Tate’den Binance ile İlgili Şok İddia

Digibyte Kurucusu Jared Tate’den Binance ile İlgili Şok İddia

Jared Tate, Binance’nin DGB’yi listelemek adına 300 bin dolara ek olarak tüm DGB arzının yüzde 3 ’ünü istediğini dile getirdi. Bu ortalama 3 milyon 300 bin dolar eder.

Görüldüğü üzere kripto para borsası Binance ile 2014’ten bu yana kripto para piyasasında olan Digibyte ile arasında gerilim var.

Kurucu Tate, geçen sene Binance’nin 2017 yılında DGB’yi listeleme sözü verdiğini ama borsanın telep ettiği ücreti ödemeyi kabul etmediklerinden dolayı DGB’nin Binance’te listelenmediğini iddia etti. O dönemlerde borsanın 2.5 milyon dolar listeleme ücreti istediği söyleniyor.

Digibyte Kurucusu Jared Tate’den Binance ile İlgili Şok İddia

Digibyte Kurucusu Jared Tate’den Binance ile İlgili Şok İddia

 

Bununla birlikte 2019 yılının Temmuz ayında Digibyte ekibi Twitter hesabından bir paylaşım yapmıştı. Bunun ardından aradaki buzların eriyeceği ve DGB’nin Binance’de listeleneceği düşünülmüştü. Üstelik bu paylaşımda Digibyte Binance’ye zeytin dalı uzatmıştı. Ayrıca paylaşımın ardından DGB fiyatı yüzde 25 artmıştı.

İki grup arasındaki gerginliğin hala devam ettiği dün ortaya çıktı. Tate birkaç hafta önce Binance ile bir video görüşmesi yaptı. Bu görüşmede borsanın listeleme için 300 bin dolara ek olarak blok zincirinin hack lenmesine karşı bir sigorta amacıyla tüm DGB’nin yüzde 3’ünü isteğini dile getirdi. Tate, Digibyte gibi merkeziyetsiz bir Blockchain ile bunun gerçekleşmeyeceğini söyledi ve sözlerinin devamında ayrıntılı açıklamalarımdan sonra geri dönüş yapacaklarını söylediler ayrıca DGB’nin Binance veya Coinbase’de ne zaman listeleneceği sorusundan sıkıldım. Onlar istediklerini yapmakta özgürler dedi.

Digibyte 2013 yılında geliştirilmişti. 2014 yılının Ocak ayında piyasaya çıktı. Digibyte 2018’in başında 0.14 dolara çıkmıştı ve bu onun zirvesiydi. Şu anda da 0.008 den işlem görüyor.

Bir önceki yazımız olan Ripple Suçlamalarla Karşı Karşıya başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yok

Cevap bırakın