Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Dent Coin Nedir?

Dent Coin’in diğer kripto paralardan kullanım alanları oldukça farklıdır. Dent Wireless LTD. kurucu firmasının Ethereum blockchain tabanlı oluşturduğu bu Token’ı ile dünyanın birçok yerinde farklı GSM operatörlerinden mobil veri alım ve satımına imkan tanımaktadır.

] }

Haberleşmenin ve iletişimin oldukça fazla olduğu günümüzde birçok kişiye operatörlerinin kendilerine sunmuş olduğu SMS ve arama paketleri yeterli gelmiyor ve sürekli olarak yeni paket hizmetleri satın almak zorunda kalıyorlar. Tüm bunların üzerine alınan vergiler ve bazı ekstra ücretler haberleşme için maliyeti biraz daha ağırlaştırmaktadır. Bu konuda kullanıcılara yardımcı olacak Dent Coin adında harika bir kripto para bulunuyor.

Dent Coin’in diğer kripto paralardan kullanım alanları oldukça farklıdır. Dent Wireless LTD. kurucu firmasının Ethereum blockchain tabanlı oluşturduğu bu Token’ı ile dünyanın birçok yerinde farklı GSM operatörlerinden mobil veri alım ve satımına imkan tanımaktadır.

Dent Coin’de tıpkı diğer kripto paralar gibi borsalar üzerinde listelenmektedir. Bu Coin Tero Katajainen tarafından ilk olarak geliştirilmiş olup Andreas Wolmer ve Mikko Linnamaki gibi uzman kişiler ile çalışılıp daha da yenilenmeye devam etmiştir.

Dent Coin her geçen gün biraz daha gelişmiş ve büyümüş olup giderek daha fazla ülkede kullanılmaya başlanmıştır. Şu an ülkemiz dahil 47 farklı ülkede bu Coin aktif olarak kullanılmaktadır.

Dent Coin Geleceği

Dent Coin’in kullanıcılarına sunmuş olduğu en büyük avantaj mobil verilerin daha hızlı ve daha uygun bir maliyete alınıp satılmasına imkan tanımasıdır. Bununla birlikte Dent Coin’i kendi uygulamasında kullandığınızda sahip olduğunuz referans sayısı kadar ekstradan bedavaya bu Token’dan elde edebiliyorsunuz. Hem daha uygun fiyata kontörlerinizi elde etmiş oluyor hem de sağladığınız referans kadar ekstradan kazanç sağlamış oluyorsunuz.

Dent Coin ayrıca hem İphone hem de Android kullanıcıları tarafından nerdeyse dünyanın her kıtasında bulunan ülkelerdeki operatörler tarafından kullanılabilmektedir. Bu da Dent Token’ın popülerliğini oldukça diri tutan faktörlerden bir tanesi olduğunu söyleyebiliriz.

Bu Coin’in kurucuları uluslararası olarak dünyanın dört bir tarafına ucuz ve daha hızlı bir iletişim hizmeti sağlayan en büyük operatör firmalarından biri olmayı hedeflediklerini belirtti.

Yatırımcıların ilk başlarda oldukça güven duyduğu ve almaya eğilim gösterdiği bu Coin zamanla firmanın hizmet alanlarında yaptığı bazı değişikliklerden kaynaklı değer kaybetmesine neden oldu. Zaman zaman dumpları yaşasa da bu Coin’den birçok yatırımcı yine umutlu duruyor. Özellikle önümüzdeki yıllarda bu Coin’in değer kazanıp yükselişe geçeceği düşünülüyor.

dent coin nedir? 2

Dent Coin Kaç TL? Dent Coin Grafik

20 Şubat 2021’de 1 adet DENT Coin tam olarak 0,0088875209092427 TL’e eş değerdir.

Dent Coin Yorum

Global piyasada DENT Coin haberlerine bakıldığında yatırımcılarına  uzun sürede DENT’ten umut vaad etmektedir. Yatırımcılara göre altcoin sezonu başladığında devasa yükselecek altcoinlerin başında gelmektedir. Yazıyı kaleme aldığımız sırada yüzde 75 oranında yükseliş sağlayarak yatırımcıların beklentisini boşa çıkarmadığını gösterdi.

Dent Coin Hangi Ülkenin?

DENT Coin’in merkezi olduğu ülke Hong Kong yani Çin’dir. Buradan geliştirilmeye başlanan DENT Coin zamanla 47 farklı ülkede, farklı operatörlerdeki yaklaşık 12 milyon kullanıcıya hizmet sağlayan bir Token haline gelmiştir.

Dent Coin Nereden Alınır?

Dent Coin’in 100 milyar arzının 90,006,687,215’i dolaşımdadır. Dent Coin satın al işlemi için Binance borsasını tercih edebilirsiniz. Bunun içinde Binance’a kayıt olmalı ve borsanıza itibari para yüklemesi yapmalısınız. Ardından bu Coin’i DENT/USDT ya da DENT/ETH pariteleri üzerinden satın alabilirsiniz.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu