CZ’nin Twitlerine Binance Coin Tepkisi

Binance Coin tepkisi, bu sefer CZ’nin twitlerine geliyor. Binance borçlanma servisi son dönemlerde ön plana çıkarılan pek çok dedikodu var. Binance coin fiyatları ile ilgili CEO tarafından söylenen laflar CZ, bugün oldukça gizemli twitler ile kendini gösterdi. BNB fiyatları CZ (biance CEOSU) CZ’nin hemen twitleri ardından yükselmeye başladı.

 

Peki ama CZ ne dedi? Uyuyarak para kazanmak ister misiniz diye bir twit atan CZ, bunu kripto para ile yapar mısınız diyerek bir öneride bulundu. Ardından pek çok yatırımcı bu twitlere dönüş yaptı. Para yatırımcılarına cripto para coini borç vermek için bir servis ortaya çıkacağını söyleyen Binance, bu faaliyeti ile birlikte oldukça büyük bir çalışma yapacak gibi.

Binance Coin tepkisi, bu sefer CZ’nin twitlerine geliyor

Peki ama bu borç sistemi karlı bir sistem olabilir mi? İnsanlar şu sıralar bunun araştırmasını ve dönüşümünü yapıyor. Haliyle pek çok kişi için de durum biraz kritik gibi görünüyor. Peki ama nasıl bir ilerleme göreceğiz? Gelin hepsini kendi içinde ön plana çıkarmaya devam edelim ve ayrıntıların tamamını da bu seviyelerde kullanalım. Amaç burada kişisel seçimleri kullanmak olduğu için çok daha rahat ve çok daha estetik bir seçim oluşturulabilir.

İLGİLİ:  Facebook Kendi Coinini Haziran Ayında Çıkarabilir !

 

Merakla konuyla ilgili bitcoin haberlerini Binance Coin üzerinden beklemeye devam ediyoruz. Hem sürecin ilerlemesi, hem de çok daha farklı bir aşamadan ön plana çıkması için insanların bu konuya olan ilgisi sürekli gelişiyor. Bakalım bizler daha neler göreceğiz bu borç meselesiyle alakalı olarak.

 

Kaynak: cryptopanic

Yorum Yok

Cevap bırakın