Cosmos (Atom) Nedir? Cosmos (Atom) Coin Nasıl Alınır?

Cosmos (Atom) Nedir?

Cosmos coin geliştiricileri tarafından blockchainin interneti olarak lans edilmektedir. California merkezli bir startup şirketi olan Tendermint işbirliğiyle geliştirilen ve inovasyon özelliği olan bir internet teknolojisinin temelini inşa etmeyi hedefleyen bir coin’dir. Blokzincir yapısı bağımsız bir yapı yada ekosistem sunmaktadır.

Cosmos (Atom) Coin Nasıl Alınır?

Cosmos (ATOM) Coin satın almak isterseniz, yerel olarak almanız mümkün değildir. Ancak yabancı borsalardan alım yapabilirsiniz. En popüler kripto paralarından biri olan Binance platformu üzerinden yada Hotbit kripto para borsasından alım – satım işlemi yapabilirsiniz.

Yabancı borsaya bitcoin aktarımı yapıp bitcoin/cosmos paritesiyle alım satım yapabilirsiniz. Öncelikle yerel borsadan nasıl bitcoin alınacağı aşağıda anlatıyoruz.

Bitcoin veya herhangi bir kripto para birimini satın almak istiyorsanız öncelikle ilgili firmada hesap ve cüzdan açmanız gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. Adım adım BtcTürk üzerinden bitcoin satın alma işlemi için aşağıda ki adımları uygulayınız.

  1. BtcTürk resmi sitesine girdikten sonra https://www.btcturk.com/yeni-uyelik adresine giderek kendinize yeni üyelik oluşturun.
  2. Siteye üye olduktan sonra Ayarlarım kısmından 2 aşamalı güvenliği etkin etmeniz gerekiyor.
  3. Telefon ve Mail doğrulaması yapmadan BtcTürk üzerinden bitcoin satın alamazsınız.bitcoin üyeliküyelik ekranı
İLGİLİ HABER:  Fransa kripto para eğitimini müfredata alıyor

  1. Bitcoin cüzdanı, banka hesabınız gibi kullanabileceğiniz hesaba verilen bir isimdir.
  2. Bitcoin cüzdanınızı aktifleştirmek için https://www.btcturk.com/bitcoin-cuzdani adresine giderek Cüzdanı aktifleştir butonuna tıklayınız.
  3. Bitcoin cüzdanı oluşturmak için kimlik bilgilerinizi onaylamanız gerekiyor. Cüzdan oluşturmadan da bitcoin işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.bitcoin cüzdan resmi
  4. .Üyelik ve güvenlik işlemleri hallettikten sonra https://www.btcturk.com/al-sat adresinden almak istediğiniz tutarı girerek Bitcoin Alın butonuna basın.bitcoin satın alma ekranı

5.Bitcoin satın almak için Türkiye’de faaliyet gösteren herhangi bir bankanın hesap/kredi kartını kullanabilir ve Papara üzerinden güvenli ödeme yapabilirsiniz.

ATOM Coin Grafik ve Cosmos Coin Yorum

Aşağıdaki ATOM Coin Grafiğinden 1 Cosmos Kaç TL, 1 Cosmos Ne Kadar, 1 Cosmos Kaç Dolar, Cosmos Yorum sorularına cevap bulabilirsiniz.

Cosmos yorumu yaparsak şuan için altcoinlerde aşırı bir yükseliş beklenmiyor. Kripto para piyasası hacim sorunu yaşamaktadır. Hacim 400 milyar doları aşmadan altcoinler yeterli yatırımı alması pek mümkün değildir.

Yorum Yok

Cevap bırakın