Coinmarketcap Top 10'da En İyi Performans Gösteren Coin Hangisidir ? |

Coinmarketcap Top 10’da En İyi Performans Gösteren Coin Hangisidir ?

Sosyal medya tarafından “kan banyosu” etiketli bir düşüş eğiliminden sonra, son olarak, kriptomarket zamanla sürdürülme konusunda güçlü umutları olan bir yükseliş düzeltmesi gösterdi. Küresel piyasa kapağının en önemli şifresi olan Bitcoin, son birkaç saat içinde% 5 oranında artmış, altının kalan kısmını piyasaları “yenilemeye” katkıda bulunan olumlu bir eğilime sürüklemiştir.

Bu Boğa Eğiliminden, Stelple (XLM), Ripple’in XRP’sinin ana rakibi olduğu bilinen kripto, Coinmarketcap’ın ilk 10’unun en iyi performansına sahipti. Son 24 saat içindeki% 7.43’lük artış, onu onur yerine koymakta, bunu% 5.2 ile BSV ve% 4.25 ile Cardano (ADA) izlemektedir.

Çatalından beri, Bitcoin Cash felakete uğruyor ve kapitalizasyonunun önemli bir bölümünü kaybetmesine yol açıyor. Ancak Stellar, piyasadaki trendleri göz önünde bulundurarak göreceli olarak istikrarlı kalmayı başardı ve Coinmarketcap’ın ilk 10’unda 4. sırada ciddi bir rakip haline geldi.

Son birkaç gün içinde, her ikisi de en sonunda 4. sırada olan kripto paralar ağır rekabet içinde, değişen pozisyonlarda. Şu anda, Stellar’ın toplam değeri 3,233,765,488 $ iken, Bitcoin Cash ABC sadece 3,227,807,693 $ seviyesine ulaştı.

Stellar vs BCH

Fark, sabit bir eğilim kurmaya hala çok yakındır; Bununla birlikte, eğer Bitcoin Cash’in zayıf eğilimi ve Stellar’ın istikrarı devam ederse, gelecekte açıklık artacaktır ( Ethereum ve XRP ile olanlara benzer ).

Bitcoin SV’nin (Bitcoin Cash’in çatalından sonra doğmuş olan altin) 1,799,559,936 dolarlık piyasa kapağına sahip olduğunu da unutmamak gerekir. Hayatı veren alt tabla ile karşılaştırıldığında çok daha küçük bir rakam. Split olmasaydı, Stellar ve Bitcoin Cash’in “flippening  oluşmamış olabilir.

Bitcoin SV’nin piyasaya sürülmesiyle, kripto para birimi Cardano’yu (ADA) 500.000.000 USD’den fazla iki jeton arasındaki boşluğa bırakarak 9. sıradaki küresel piyasa kapandı.

Comments (No)

Leave a Reply