Coinbase Tezos Sahiplerine Ödül Vermeye Başladı

Kripto borsası Coinbase, Tezos’tan (XTZ) başlayarak servisini genişletiyor. Tezos sahipleri bu haberden oldukça mutlu. Önde gelen ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, müşterilerin Tezos (XTZ) fonlarından ödül kazanmalarının yolunu da açıyor.

Bugün yayınlanan bir blog yazısında, ticaret platformu, Coinbase cüzdanlarında Tezos tutan tüm “uygun ABD” müşterilerinin coinleri ile çeşitli ödüller kazanmalarını sağlayacak yeni bir programı açıkladı. Başlamak için tek yapmanız gereken Tezos’u dış bir hesaptan satın almak ya da çekmek ve Coinbase cüzdan adreslerine yatırmak.

Borsanın açıklamasının ardından Tezos fiyatı yüzde 14 arttı. XTZ, Messari verilerine göre şu anda yaklaşık 1,06 $ üzerinden işlem görüyor. Aynı senaryo, Eylül ayının sonlarında, dünya genelinde lider kripto borsası olan Binance’in benzer şekilde Tezos’u platformuna eklemişti.

Borsa şu anda Tezos’a yaklaşık yüzde 5 oranla ödül veriyor ve katılanların paralarını 35 ila 40 gün arasında tutmalarını istiyor. Süre sona erdiğinde, kullanıcılar her üç günde bir sık ​​sık ödül almaya başlayabilir. İade oranları, öncelikle 90 günlük bir süre boyunca kazanılan ödüllere ve programdaki katılımcı sayısına bağlı.

İLGİLİ HABER:  Kripto Para Borsası Coinbase Türkiye’de!

Yorum Yok

Cevap bırakın