Coinbase Paypal Kullanımı Aktifleştirdi

ABD’deki Coinbase müşterileri artık borsada PayPal hesaplarına Coinbase Cash bakiyelerini çekmelerine izin verdiği için daha iyi şifrelere ve fiat erişilebilirliğine sahip olacak .

, dünyanın en büyük ödeme platformlarından biridir ve şimdi kripto değişimi ve fiat para birimleri arasında başka bir bağlantı olarak hareket edecektir. ’a para çekme işlemi ücretsizdir.

Coinbase’in Beşinci Günü

12 günlük Coinbase programının bir parçası olarak, kripto para borsası, ABD’de bulunan tüm kullanıcıların artık Coinbase nakit bakiyelerini ücretsiz olarak PayPal’a çekebileceğini duyurdu. Coinbase dedi ki:

“Bu çekimler sadece hızlı değil; Ücretsizdirler ve ücret almazlar. Coinbase’i en kolay ve en güvenilir platform haline getirmek için çok çalışıyoruz – ve şimdi, şifreli para biriminizi nakde dönüştürmek her zamankinden daha kolay ve daha ekonomik. ”

Duyurudan önce, Coinbase kullanıcılarının paralarını çekmek için bir Federal Tel hesabına veya bir ACH’ye bağımlı olması gerekiyordu, bu da kullanıcılara para transferi yapmak için iki güne kadar sürüyor.

PayPal, bu ek adımı kaldırır ve kullanıcılara çalışacakları anında bir alternatif sunar. Aynı zamanda onlara para çekmeyi güvenilir ve rahat bir şekilde sağlar.

Coinbase ile Yeni Yıla Geçiş

Coinbase müşterileri, para çekme işlemlerini etkinleştirmek için PayPal hesaplarını exchange hesaplarına bağlamalıdır.

Yeni özellik de 2019 boyunca diğer ülkelerin kullanıcılarına sunulacak.

Değişim, müşterilerin kripto kullanma esnekliğini de içeren açık bir finansal sistem istediklerini ve ne zaman ve ne zaman istediklerini belirtti. Coinbase dedi ki:

“Bu entegrasyon, vizyonunuzu gerçekleştirmede büyük bir adımdır ve fonlarınızı kolayca ve anında nakde dönüştürmenizi sağlar.”

kripto para borsası geçtiğimiz günlerde, kullanıcıların daha sonra Nike ve Uber gibi tanınmış markalara harcayabilecekleri kripto paralı e-hediye kartları satın almalarını sağlayacağını duyurdu.

Bir önceki yazımız olan Asya Para Transferleri Ripple Altyapısı İle Yapılacak ! başlıklı makalemizde asya, ve ripple hakkında bilgiler verilmektedir.

Comments (No)

Leave a Reply