Coinbase Mayıs Ayında İşlem Hacmi Rekoru Kırdı !

ABD merkezli en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbasedeki , Bitcoin işlem hacmi Mayıs ayında  son 14 ayda görülen en yüksek hacme ulaşmıştır.

Son verilere göre  mevcut piyasa fiyatlarının yaklaşık 5.9 milyar $ değerinde. Mayıs ayı boyunca, Coinbase 738,959.42 BTC  alım satım işlemleri yapıldı.

Bu son  gelişme, 2018 yılının Mart ayından bu yana borsadaki en yüksek bitcoin ticaret hacmine işaret etmektedir. Ek olarak, borsadaki bitcoin ticareti için 2009 yılından bu zamana kadar olan süreçte en hacimli altıncı ay olarak tarihe geçmiştir. Pek  şaşırtıcı olmayan bir şekilde, hacimli artışa  bitcoin de yaklaşık yüzde 60 fiyat artışı eşlik etmiştir.

Coinbase’de Bitcoin Ticaret Hacmi (Aylık)

Coinbase’de bir ayda işlem gören en bitcoin değerinin 19,891 $ ‘a yükseldiği ve 1.275.295.522 BTC’nin borsada işlem görmesiyle 2017 yılının Aralık ayında gerçekleşti.

İLGİLİ HABER:  Cardano 'nun Ticari Kolu Özbekistan'a Blockchain Konusunda Yardımcı Olacak

Yazı sırasında bitcoin tekrar 8000 dolar bandını aşmış bulunmaktadır.Alım için her seviye uygundur.Kademeli alım yapılır ve stoploss ayarıda konulursa zarar minimum seviyede olur. Kripto paralar mutlak kazanç sağlayacak kaidesi bulunmuyor. Bu durum unutulmamalıdır ki büyük üzüntü yaşamayalım.

Yorum Yok

Cevap bırakın