Coinbase, Adlandırma Niyetlerini Hard-Fork’tan Bildirdi

ve Çatalını çevreleyen devam eden durum , sektördeki duyarlılığı etkileyen büyük bir belirsizlik derecesi ile şu anda bu alandaki sıcak bir konudur . Bitcoin fiyatı, genellikle bir bütün olarak sektör için iyi bir fikir ve son birkaç haftadır gerçekleştirilen bir eylemin gösterdiği gibi, duyarlılığın olumsuz bir şekilde etkilenmesine karşın, işlerin tam olarak nasıl yürüdüğü sorusu da var.

Şu anda bu sektöre ait en büyük şirketlerden biri olan Coinbase, değişimin gerçekleştiği andaki değişimle nasıl başa çıkmayı planladığı konusunda bir tavsiye ve bilgi arıyor . Bugüne kadar, bu sektörü oluşturan birçok şirketten net bilgi yolu üzerinde çok fazla şey görmedik ve Coinbase, somut bilgi açısından nispeten sakin olanlardan biriydi.

Yani bugüne kadar.

Coinbase, sert çatala nasıl yaklaşmayı planladığı ve esasen gerçekleştikten sonra iki çatalı etiketleme ve işleme niyetinde olma konusundaki yönergeleri yayınlamıştı .

Ve işler, daha geniş topluluk umduğu gibi – en azından çoğunlukla – gibi görünüyor. Şirket, halen BTColarak bilinen orijinal zincirin aynısı – BTC tarafından çağrılmaya niyetli olduğunu ve ikinci zincirin etiketleme amacıyla B2X olarak geçeceğini belirtti .

Şirket, kullanıcılarına, bitkisel parazitlerinin çatal süreci boyunca güvenli bir şekilde depolanacağını ve eğer topluluk diğerinin lehine bir zincir benimsemeye karar verirse, adlandırma sözleşmeleri konusunda değişiklik yapılmasına yer olmadığını söyledi.

Çatal, 16 Kasım’da gerçekleşmesi beklenen 494.784 no’lu blok mayının çıkarılmasıyla gerçekleşecek.

Kaynak: CNN

Bir önceki yazımız olan Bitcoin'in 5N1K'sı.... başlıklı makalemizde ARZ VE TALEP, bitcoin ve bitcoinlekazan hakkında bilgiler verilmektedir.

Comments (No)

Leave a Reply