Chiliz Coin Geleceği 2021, Chiliz Coin Alınır Mı?

0

Chiliz Coin 2018 senesinde Socios.com tarafından piyasa sürülmüş olan ERC-20 token’dır ve Ethereum ağı tabanlıdır.  Chiliz Coin kullanıcıların spor kuruluşları ile etkileşim halinde olmalarını ve para kazanmalarını sağlamaktadır. Taraftarların bu coin sayesinde tuttukları takımlarda alınan kararlarda söz sahibi olması hedeflenmektedir.

Chiliz Coin, taraftarların takımlarının en iyi oyuncunun hangisini olduğunu ve forma tasarımı gibi konularda söz hakkı olmasına katkıda bulunmuştur.  Taraftarlar aynı zamanda spor kulüplerinin lisanslı ürünlerini de chiliz coin ile alabilmektedirler.

Chiliz Coin Geleceği 2021

Chiliz Coin geleceği 2021 verileri, kısa bir zaman önce düşüş yaşaması chiliz coinin ileri ki süreçlerdeki verilerine dair araştırmalara sebep oldu. Chiliz coinin yaşadığı düşüşün geçici olduğunu düşünen uzmanlar, coinin kısa bir zaman içinde yine yükselişe geçeceği ön görüşünde

Chiliz Coin Hedef Fiyat

Kripto para borsalarındaki yükselişleriyle yatırımcıların dikkatini üzerine çeken Chiliz Coin, kısa bir süre önce yaşadığı düşüşle hayal kırıklığına neden oldu. Bu düşüş ile birlikte hayal kırıklığına uğrayan yatırımcılar coini elden çıkarma telaşına girince değeri daha da düşüş yaşadı. Düşüşün ardından birkaç haftalık dönem içerisinde tekrardan yükselişe geçen Chiliz Coin’in  yatırımcılarına gelecek  vaad edeceği belirtilmektedir.

Chiliz Coin’in 15 Temmuz 2021 fiyatı 2,24 TL. 24 saatlik işlem hacmi ise 6.108.686.422 TL. Piyasa değeri de 13.199.192.284 TL.

Chiliz Coin Ne İşe Yarar?

Chiliz ve Socios ekibi dünyadaki önde gelen spor kulüpleriyle ortaklık anlaşması imzalayıp, taraftarların Chiliz Coin kullanımıyla takımlarının almış oldukları kararlarda söz hakları olmasını sağlamaktadır.

Chiliz Coin ilk olarak Galatasaray Spor Kulübü ile yapmış olduğu ortaklıkla ülkemizde adını duyurmuştur. Aynı zamanda Chiliz Coin’in Barcelona ve Juventus ile de ortaklık anlaşmaları imzalamıştır.

Chiliz Coin Ne Zaman ve Kim Tarafından Kuruldu?

Chiliz Coin’i Alexandre Dreyfus ve arkadaşları 14 Şubat 2018 yılında piyasaya sürmüştür ve ilk coin arzı da 30 Haziran 2018 yılında son bulmuştur.

Chiliz Coin Anlaşmaları 

Chiliz Coin anlaşmaları Barcelona, Juventus, Galatasaray, Paris-Saint Germen, Sint-Ruidense, Apollon Limassol, AS Roma, Heratics, Natus Vincere, Trabzonspor, Clup Atletico, AC Milan, Atletico, De Madrid, OG, Young BO, Başakşehir, REVV gibi spor kulüpleri ile anlaşmaları bulunmaktadır.

Chiliz Coin Madenciliği Yapılıyor Mu?

Chiliz Coin (CHZ) hizmet token’ı olduğundan madenciliğinin yapılması mümkün değildir. Chiliz Coin şirketler tarafından arz edilmektedir.

Chiliz Coin Nasıl Satın Alınır ?

Chiliz Coin almak için öncelikle kripto para borsasında hesap açmanız gerekmektedir. Güvenilir bir kripto para borsası seçilmelidir.  Hesap açıldıktan sonra Chiliz (CHZ) coinin güncel fiyatına bakılıp hesaba bakiye yüklemesi yapılarak satın alma emri verebilirsiniz.

Chiliz Coin 15 Temmuz 2021 tarihindeki piyasa değeri 13,412,271,129 TL’dir. Dolaşımdaki arz ise 5.893.953.727 CHC coin’dir.

Chiliz Coin Yorum

Birçok takımla ortaklık anlaşması yaparak, taraftarların spor kulüplerine bağlılığını artırarak ve ekonomik değerine de katkı yapmaya çalışan Chiliz Coin’in kısa bir zaman içinde değerini artıracağını öngören Chiliz Coin Yorumları yükselişinin devam edeceğini ve bu yükselişte piyasalara belirgin bir şekilde yansıyacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.