Charles Hoskinson : Cardano’nun Geleceği Çok Parlak Görünüyor

Şu anda, 0.0298 $ olan Cardano, tüm zamanların en yüksek seviyesinden (ATH)% 97’nin üzerinde. Bu arada kurucu Charles Hoskinson, ona göre devam eden gelişmeleri, ADA’nın çok parlak bir geleceğine işaret ediyor.

“Epik İlerleme Yapmak”

Onun son Charles Hoskinson, büyük 12’nci cryptocurrency Cardano (ADA) kurucusu Tweetle devam eden gelişmeler ve cryptocurrency geleceği hakkında paylaştı.

“1.4 neredeyse çıktı, testnet piyasaya çıktı, pas Cardano epik ilerleme kaydetti, birkaç gün içinde Haskell yeniden yazma süreci devam ediyor, Emurgo büyüyor ve Vakıf kısa sürede uzun uykudan uyandıracak. Cardano’nun geleceği çok parlak görünüyor! ”

Ayrıca, “Bunu eylemde görmek inanılmaz” dedi.

Yakın zamanda, Hoskinson, e-basılı versiyonun özeti okunduğu “Ouroboros’un en son lezzetini” paylaştı.

“Ouroboros Crypsinous’i, ilk gizlilik korunan kanıtı-kanıt (PoS) blockchain protokolünü sunuyoruz. Güvenliğini modellemek için, bağımsız çıkarların olabileceği evrensel kompozisyon (UC) ortamında özel defterleri kapsamlı bir şekilde ele alıyoruz. ”

Ouroboros artık burada açıklandığı gibi SNARKs mekanizmasına güvenerek mahremiyetle geliyor,

“Protokolümüzün PoS ortamında özellikle kritik olan adaptif saldırılara karşı güvenli olduğunu kanıtlamak için bir SNARKs mekanizmasına ve anahtar-özel ileri güvenli şifrelemeye dayanan yeni bir bozuk para evrim tekniği sunuyoruz. Sonuncu ilkel – ve ilgili yapı – bağımsız çıkarlar olabilir. Özel blokajlara, mevcut işin temelli Zerocash gibi mevcut yaklaşımların sadece statik bozulmalara karşı analiz edildiğini vurguluyoruz. ”

Ayrıca, yol haritasının güncellenmiş versiyonu , geliştirmelerin yapıldığı önyükleme aşaması olan Byron hakkında konuşuyor. Buradan sonraki adım katkıda bulunacaktır Shelley “istikrar, birlikte çalışabilirliği ve yönetim,” bu daha da ediyorum , demek

“Cardano’nun protokolleri karmaşıklık, karşılıklı bağımlılık ve daha egzotik kriptografik ilkelleri kullanacak.”

Cardano, devam eden gelişmelerin yanı sıra, listelenmesi için 30’dan fazla kripto parası keşfetmeyi yineleyen Coinbase ile de ilgi çekiyor.

12. en büyük cryptocurrency Cardano (ADA) şu anda 2.29 yüzde 24 saatlik kazançlar ile 0.0298 $ ‘da işlem görüyor. Ayrıca BTC pazarında yeşil yüzde 2,26 oranında.

Cardano (ADA), Ocak ayı başında 1.25 $ ‘dan en yüksek seviyesinden şu anda yüzde 97’nin üzerinde. 772 milyon dolarlık piyasa bonosu kripto karşılığı, günlük işlem hacmini yaklaşık 26 milyon dolar seviyesinde yönetiyor.

Comments (No)

Leave a Reply

DMCA.com Protection Status