Cardano Fiyat Tahminleri 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Cardano Fiyat Tahminleri, cardano hedef fiyat, cardano 10 dolar olur mu, sorularına detaylı cevaplandırıyoruz.

0

Cardano coin fiyat tahminleri son birkaç günün en merak edilen konusu oldu. Çünkü birkaç gün önce Cardano (ADA) ATH değerinde rekor kırarak 2.97$ seviyesine ulaştı. 2017 yılında piyasada sürülen başarılı birim, bugün kripto sıralamasında 3. Olmayı başarabilmiştir. Bzielrde bugün ADA coin’in yıllara göre fiyat tahminlerini, uzmanların görüşlerini derleyerek aktardık. Şimdi gelin, ADA coin fiyat tahminleri haberimize bir göz atalım…

Cardano Fiyat Tahminleri 2021

Cardano Fiyat Tahminleri 2021 yılı sonuna doğru yükselişe geçebilir. Önümüzdeki günlerde olası bir yükseliş rallisi gelebilir. Bu olursa, ADA 2,9 dolarlık direnç seviyesinin ötesine geçebilir ve 4,5 dolarlık yükseliş fiyatına ulaşabilir. Tabii ki, Bitcoin seyri ve piyasa durumu Cardano’da kalmaya devam ederse, bunun gerçekleşmesi daha olasıdır. Ayrıca Eylül ayında meydana gelecek Cardano yükseltmesi, fiyatı daha da yukarılara taşıyabilir. Uzmanlara göre 2021 yılı sonunda 4.5$ bandı söz konusu olabilir.

Cardano Fiyat Tahminleri 2022

Cardano Fiyat Tahminleri 2022 yılında genellikle düzeltmeler olabileceğini gösteriyor. Ancak zaman zaman ADA için ralliler söz konusu olabilir. LongForecast ve Wallet Investor sistemlerine göre, ADA fiyatı 2022’de genellikle 10$ üstünde olacak.

Cardano’nun fiyatı çok yüksek seviyelere bile çıkabilir. Uzmanlar 18 dolara ulaşabileceğine inanıyor. Üstelik bu, ancak piyasanın yükseliş eğilimini sürdürmesi durumunda mümkündür. Ek olarak, ADA’nın psikolojik seviyeleri aşması gerekmektedir. Tüm bunlar, ADA coin fiyat tahminleri açısından mühimdir.

Cardano Fiyat Tahminleri 2023

Cardano Fiyat Tahminleri 2023 yılında, en son güncellemeler, gelişmeler, Cardano fiyat tahmini ve analiz sistemlerinin yeni proje tahminlerine göre derlenmiştir. Cardano’nun fiyatı 2022’de artabilir. Fiyat yükselerek 25 dolara ulaşabileceği için en iyi yatırım olarak görülmektedir. 2022 yılı sonunda 30$ bandına yaklaşması bekleniyor. Ayrıca Bitcoin’in seyri daha iyi olursa, bahsi geçen rakamlar oldukça makul kalacaktır.

Cardano Fiyat Tahminleri 2024

Cardano Fiyat Tahminleri 2024 yılı genelinde yükseliş eğilim gösterecek. Longforecast verilerine göre ADA fiyatı 2024’te 35$ seviyesinde olacak. Yılın ilk çeyreği sonunda olası bir düzeltme gelmesi durumunda yeniden 30 dolara geri çekilme meydana gelebilir. Yine Longforecast verilerine göre bu fiyattan bir ralli meydana gelmesi birim fiyatı son düşüşünden daha iyi bir seviyeye itebilir. Bu alanın da 40$ ve çevresi olması beklenebilir. Bu sebeple ADA’nın yakından takip edilmesi önerilmektedir.

Cardano Fiyat Tahminleri 2025

Cardano Fiyat Tahminleri 2025 yılı genelinde yükseliş eğilim gösterecek. Longforecast verilerine göre ADA fiyatı 2025’te 45$ seviyesinde olacak. Yılın ilk çeyreği sonunda olası bir düzeltme gelmesi durumunda yeniden 35 dolara geri çekilme meydana gelebilir. Wallet Investor sistemine göre, Cardano fiyat tahmini 38$ çevresinde olacak. Bu alanda 35$ önemli bir destek olabilir. Longforecast’a göre ise ADA 2025 sonunda 40 doları aşmış olacak.

Cardano 10 Dolar Olur mu?

Cardano geleceği hususunda merak edilen en önemli konu, ADA’nın 5 doları aşabilecek potansiyele mevcut olup olmadığıdır. Uzmanlara göre, Ada coin’de bunların fazlası mevcut. Hatta 2022’de 10$ üstünden seyredeceği düşünülürse, 2021 yılı sonunda ADA’nın 5 doların üstüne zaten çıkacağı öngörülmektedir. Yukarıda bahsi geçen Cardano yükseltmesi, bu ralliyi tetikleyen önemli bir etken olacaktır. Yine de birimi yakından takip etmekte fayda vardır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.