Cardano Fiyat Analizi : Ters Desen Oluşumu

Son güncelleme: 14 Haziran 2019 06:50 pm

Cardano önceki uzun vadeli slaydı ters bir kafa olarak büyük bir tersine dönmüş olabilir ve omuz deseni 4 saatlik bir zaman dilimi içinde oluşmuştur. Fiyat henüz yükselişin devam ettiğini doğrulamak için yaka çizgisi direncini 0.0500 seviyesinde aşmadı.

Grafik deseni 0.0280 ila 0.0500 arasındadır, böylece ortaya çıkan artış aynı yükseklikte olabilir. 100 SMA, en düşük direnç yolunun yukarı doğru olduğunu ya da yukarı doğru gidişin tersine dönmekten daha muhtemel olduğunu belirtmek için zaten 200 SMA teriminin üzerindedir.

Fiyat aynı zamanda yükseliş baskısını göstermek için her iki hareketli ortalamanın da üstünde işlem görüyor ve ayrıca düşüşlerde kayıpları uzak tutan iki dinamik destek seviyesine sahip.

Bununla birlikte, RSI alım seviyelerini yükselttikten sonra güneye doğru yöneliyor, bu nedenle fiyatların satıcıları satın almasıyla aynı sonucu alabilmesi bekleniyor. Stokastik ayrıca satış baskısının devrede olduğunu doğrulamak için aşağı doğru ilerliyor. Her iki osilatör de aşırı satım seviyelerine ulaşmadan önce kaplanacak çok yere sahiptir, bu da ayılar biraz daha uzun süre ellerde kalabilir.

Kriptokrasi endüstrisindeki duyarlılık, çoğunlukla olumluydu ve bu, çoğu madeni parayı ayakta tutabildi. TIE.io verilerine dayanarak , Cardano duyarlılığı günlük zaman dilimi için pozitif bölgededir.

Haftanın başlarında, Cardano pazar payını 1.27773 milyar dolara çıkaran% 11’lik bir rallinin ya da 28 Aralık 2018’den bu yana bir günlük en yüksek yüzde kazancında kripto para birimi piyasa kapağının% 0.92’sini aldı.

Bu tür bir düşünce kripto para birimi sektöründe herhangi bir yerdeki olumlu gelişmelerden kaynaklanıp büyük olasılıkla körüklendiyse, Cardano daha uzun vadeli kazançlara neden olabilecek teknik bir mola nedeniyle olabilir. Şimdilik, tüccarlar daha büyük pozisyonlar oluşturmadan önce bu gibi güncellemeleri beklemektedir.

İLGİLİ HABER:  Bitcoin 'de 7.000 Dolar Desteği Kırıldı. Şimdi Ne Olacak?

Yorum Yok

Cevap bırakın