Cardano (ADA) Fiyatı

En önemli altcoinlerden biri olan cardano’nun Cardano Fiyat Grafiğinden yararlanarak; 1 Cardano Kaç TL?, 1 ADA Kaç TL?, 1 Cardano Ne Kadar, 1 Cardano Kaç Dolar sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.

Cardano Fiyat Grafiği ve Cardano Yorum

Cardano Fiyat Grafiğinden yararlanarak; Cardano Grafik, Cardano Grafiği, Cardano yorum, Cardano yorumlar‘dır

Cardano Nedir? 

Cardano(nedir), katmanlı bir mimari aracılığıyla güvenliğe odaklanan Ethereum’a benzer akıllı bir sözleşme platformudur. Kendini tanımlayan “üçüncü nesil blockchain” bilimsel felsefeden yaratılmış ve hakemli akademik araştırmalar üzerine kurulmuş türünün ilk örneğidir.

“Cardano Nedir? ” isimli makalemizi okuyarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Cardano Nasıl Alınır?

Cardano (ADA) popüler bir altcoin olması sebebiyle hemen hemen bilinen tüm kripto para platformları üzerinde işlem görmekte. Bu sebepten dolayı da kolaylıkla alım-satım yapılabilmekte. Yabancı kripto para borsalarına banka havalesi ile para aktarımı yaparak Cardano satın alınabiliir. Aynı şekilde bir kaç yerli kripto para borsasında da bu altcoinin işlemleri yapılabiliyor.

Cardano’nun Fiyatı Ne Kadar?

Cardano diğer kripto paralarla karşılaştırıldığında değer olarak oldukça düşüktür. Yazının hazırlandığı sırada 1 ADA 0,3022 Türk Lirasına eşitti. Bu altcoin en yüksek seviyesine Ocak 2018’de 3,85 Türk Lirası olarak ulaştı.

Başa dön tuşu