C98 Coin Geleceği, C98 Coin Neden Yükseliyor?

0

C98 coin’i Binance’te listelendikten sonra yüzde 2500 yükselerek yatırımcıların dikkatini çekti. C98 coin nedir, uzmanların c98 coin geleceği hakkındaki görüşleri nelerdir?

Coin98 nedir?

Binance’te listelenen Coin98, Defi kullanıcılarının daha hızlı erişim sağlamasına imkan tanıyan ve bunu sağlamak için ortaya çıkarılmış bir protokol niteliğindedir. Protokol üzerine inşa edilen mevcut projeler arasında merkezi olmayan borsalar, borç verme protokolleri, zincir içi yönetişim (Snapshot aracılığıyla), blok zinciri tabanlı oyunlar  yer almaktadır. Bilhassa Coin98, çok zincirli faaliyetlere imkan vererek ve kendisini en hızlı ve kullanışlı protokol sunmayı  amaçlamaktadır.

Coin98 Cüzdanı Nedir

Çok zincirli bir cüzdan, kullanıcıların kripto varlıklarını birden fazla blok zincirinde depolamasına, transfer etmesine ve yönetmesine olanak tanımaktadır.  Hem Mobil (iOS ve android) hem de Chrome Uzantısı sürümlerinde Ethereum, Binance Smart Chain, Solana, Polygon, Avalanche, Terra vb. dahil olmak üzere 20’den fazla ağı desteklemektedir.

 

c98 coin geleceği, c98 coin neden yükseliyor? 1
c98 dağıtım şekli

C98 dağıtım şekli

C98 Jeton Satışı

c98 coin geleceği, c98 coin neden yükseliyor? 2C98 Token Satışı.

C98 Token Yayın Takvimi

c98 coin geleceği, c98 coin neden yükseliyor? 3

Coin98 Token’ı destekleyen borsalar

 • Belirtecin hangi borsalarda listeleneceği konusunda bir güncelleme yapılmadı. Bu duruma rağmen  var olan pozitif durum, Coin98 Cüzdanı yaygın olarak kullanılan birçok AMM’yi (Uniswap, SushiSwap,..) entegre ediyor, bu sebepten dolayı token kesin olarak Coin98 Cüzdanında mevcut olacak.
 • Gelecekte herhangi bir değişiklik olursa, Coin98 ekibi bunları kullanıcılara güncelleyecek.

C98 Coin Yorumları

23 temmuz 2021 tarihinde ön satışın tamamlanması sonucunda listelenen c98 coin, yüzde 1500’in üzerinde bir yükseliş sağladı. Yeni çıkmış bir altcoin olan c98 coin yorumları henüz yapılamamaktadır. Yatırımcıların yeni çıkmış ve sert bir biçimde yükselme yaşayan coinleri alım satım yapmaları pek mantıklı durmamaktadır. Alım yapılmak isteniyor stop loss uygulanmalıdır. Ani kırılmalarda ciddi zarar yaşayabilirler.

C98 Coin Grafik

coin98
#CoinPriceMarketcapVolume (24h)SupplyChangeLast 24h

1 c98 coin fiyatı 10.82 TL‘dir. Ek olarak 1 c98 coin 0.680553 dolar

C98 Coin Fiyatı

1 c98 coin fiyatı 10.82 TL‘dir. Ek olarak 1 c98 coin 0.680553 dolar

Yol Haritası ve Güncellemeler

Coin98 Ekosistemlerinde birçok bileşen/ürün bulunmaktadır. Bu yazı kapsamında ana bileşen olan Coin98 Exchange’in Yol Haritasını açıklayacağız.

Coin98 Exchange Yol Haritası 4 Aşama içerir:

  • Aşama 1 (tamamlandı): Yalnızca Tek Zincir Değiştirme.
  • Aşama 2 (Biz buradayız): Farklı blok zincirlerinde (Ethereum, BSC, Solana, Avalanche), Pazar Genişletmeleri, aynı anda varlıkları bu zincirler arasında taşımak için Köprü geliştirme amacındadır.
  • Aşama 3: Her Blok Zincirinde Akıllı Rota geliştirir, kullanıcılara işlemleri bitirmek için her bir AMM’yi ziyaret etmelerini gerektirmeden en iyi oranları ve düşük komisyonlar sunar.
  • Aşama 4: Yerel varlıkları farklı blok zincirlerinde Akıllı Rota aracılığıyla birbirine bağlar, tamamen olgun bir çapraz zincir kripto pazarı oluşturur.

   Ekip üyeleri, Yatırımcılar ve Ortakları

   Takım üyeleri

   Coin98, %100 Vietnamlı ekip üyelerine sahiptir. Çoğu, kripto ürünleri geliştirme konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Coin98 kurucuları şunları içerir:

   • Le Thanh: Bugünlerde durmaksızın Coin98’e dönüşen Coin98 Topluluğu’nun oluşumunun başlarında kripto para birimiyle ilgilendi. Coin98’de çalışmanın yanı sıra, Vietnam içindeki ve dışındaki kripto projeleri için bir danışmandır.
   • Nguyen The Vinh: Teknik Kurucu Ortaktır ve Coin98 ürün geliştirmesinden sorumludur.

   Yatırımcılar

   Coin98 Labs, Ön çalışma sırasında 1,25 milyon dolar fon toplamıştır ve yatırımcıların listesi şu şekilde:

   • Hashed: Hashed, blockchain ve kripto para biriminin geleceğine öncülük eden kurucuları desteklemeye odaklanan küresel, erken aşama bir girişim fonudur. Takımda Seul ve Silikon Vadisi’nden gelen yetenekler var.
   • ParaFi Capital: ParaFi Capital, blockchain ve merkezi olmayan finans piyasalarına odaklanan alternatif bir yatırım firmasıdır.
   • Spartan Group: Spartan Group, eski Goldman Sachs mezunları tarafından kurulmuş, Asya’nın önde gelen blockchain danışmanlık ve varlık yönetimi firmasıdır. Spartan Capital, Dapper, Blockfolio, Solana.

Multicoin Capital: Multicoin Capital, kripto para birimlerine, jetonlara ve blok zinciri şirketlerine yatırım yapan, hedge fonları ve girişim fonları arasında birkaç milyar varlığı yöneten bir yatırım firmasıdır. Binance tarafından da desteklenmiştir.

Stratejik Ortakları Kimler?

Coin98’in Stratejik Ortakları şunlardır:

 • Binance, hacim olarak dünyanın en büyük kripto borsası.
 • 400’den fazla borsada 6000’den fazla jetonu takip eden kripto para verilerini izlemede dünya lideri olan Coingecko
 • Amiral gemisi Vietnam protokollerinden biri ve Ethereum blok zincirindeki en iyi AMM’lerden biri olan Kyber Network

Coin98  Nereden Alınır?

C98 coin alım satım yapmak isteyen yatırımcılar popüler kripto para borsası  Binance Launchpad üzerinden  C98 satın alabilirler.

 • Binance.
 • Coin98 Borsası
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }