Burger King Artık Bitcoin İle De Ödeme Alacak!

Hemen hemen herkesin en az bir kere gitmiş olduğu Burger King, artık bitcoin ile ödeme alma yollarına gidiyor. Almanya üzerinde bulunan şubelerinde bundan böyle Coin ile ödeme alacağını duyuran Burger King, rahatlıkla ödeme yapılabilmesi için de yeni sistemler üzerinde çalışıyor.

Bitcoin ve Burger King

1954 senesinde kurulan bu şirket oldukça geniş bir yapıda karşımıza çıkıyor ve dünya genelinde de 13 binden fazla şubesi bulunuyor. Haliyle 98 farklı ülke üzerinde yoğun şube hizmetleri ile çözümleri ön plana çıkaran marka, günde 11 Milyondan daha fazla insana hizmet sunuyor.

Burger King Artık Bitcoin İle De Ödeme Alacak!

Burger King Artık Bitcoin İle De Ödeme Alacak!

Günümüzde ödeme yöntemleri ile ilgili çalışmalar sürekli artarken, dünyanın en büyük gıda zincirlerinden biri olan Burger King için Almanya üzerinde yoğun bir trafik başlayacak gibi. Bitcoin ile ilgili ödeme yöntemlerini geliştiren marka, kesinlikle kendi kalitesini en iyi şekilde yansıtacak ve insanlara dair çok daha etkin bir dil oluşturacak diyebiliriz. Bitcoin ile kolaylıkla ödeme yapabilmek için kendi sistemlerini de büyüten marka için, kesinlikle profesyonel bir çözüm düşünülüyor.

İLGİLİ HABER:  Facebook’un Kripto Para Birimi: Libra

Kaynak: Bklieferservice

Yorum Yok

Cevap bırakın