Altcoin

BRD Coin Nedir? Bread Coin Nasıl Satın Alınır?

Bread (BRD) Coin, Blockchain tabanlı finansal hizmetleri mobil kullanıcılara sunmayı amaçlayan küresel bir kuruluşun kripto para birimi olarak karşımıza çıkmakta. Nihai

] }

Bread (BRD) Coin

Bread (BRD) Coin, Blockchain tabanlı finansal hizmetleri mobil kullanıcılara sunmayı amaçlayan küresel bir kuruluşun kripto para birimi olarak karşımıza çıkmakta. Nihai hedeflerinden biri de Bitcoin, Ethereum ve diğer sanal varlık birimleri için güvenli ve basit bir iletişim alanı olarak adlandırabilmek de mümkündür.

Bread Token, büyük işletmeler için yeni düzende bir Blockchain altyapısı sunan Blockset’in de yapımcısıdır. Merkezi İsviçre’de olan ve 2015 yılında oluşturulan BRD; Blockchain, Ripple ve daha pek çok büyük yatırımcılardan 56 milyon dolara yakın girişim desteği toplamıştır.

BRD Coin Nedir? BRD Nasıl Çalışır?

blank

Bread, kullanıcıların mobil cihazlarından “bit eşlik” sanal para birimlerini depolamasına, göndermesine ve almasına imkan tanıyan bir cüzdan uygulamasında kullanılan tokendir. M-cüzdan işlevleri kullanmakta serbest olan coin, küresel finansın ilerleyişine hızla ayak uydurup genişlemekte. Bu özelliği ile de, diğer coinlere göre, ilk defa cüzdan tabanlı ödül programını başlatan token konumundadır.

Bu ayrıcalık Bread platformunda kullanılmak üzere özel özellikler, hizmetler ve çeşitli indirimler sağlar. Özellikle tüccarlar ve yatırımcılar için tasarlanmış yeni ayrıcalıklar sunmanın yanında, BRD belirteçleri ile birinci sınıf finansal hizmet özelliklerinin pek çoğuna da ücretsiz ve özel erişim sağlanabilmekte.

BRD Coin Nasıl Satın Alınır?

Bread token piyasaya sürüldüğü ilk zamanlarında sayılı borsada sıralanırken, şu anda pek çok borsada yerini almış durumda. Binance borsasında BRD/BTC – BRD/ETH – BRD/BNB çiftlerinden işlem gören coini Binance’dan kolaylıkla satın alabilirsiniz. Dilerseniz aşağıda yer alan borsaları da tercih edebilirsiniz.

  • Bilaxy
  • CoinDCX
  • HitBTC
  • FatBTC

Sıralanan borsalarda üyeliğiniz yoksa kayıt olabilir, BRD Token alım satım işlemlerine kolayca başlayabilirsiniz.

BRD Coin Değeri Ne Kadar?

blank

Yazının hazırlandığı sırada 1 BRD Token 0,57 Türk Lirası civarında seyretmekte. Bu rakam Bitcoin karşılığı olarak 0,00000687 BTC, Ethereum karşılığı ile 0,00020678 ETH miktarına tekabül etmekte.

Toplam piyasa değeri ₺50.629.117 miktarında ve 24 saatlik toplam hacmi de ₺2.476.723 tutarındadır. Ayrıca 88.862.718 BRD miktarı ile de piyasa sıralamasında yerini 594. Sıradan alıyor. Bread Coinin seyreden güncel fiyat değeri için CoinMarketCap adresini ziyaret edebilirsiniz.

BRD Wallet Nedir?

blank

BRD coin ya da diğer para birimlerinizi saklamanız için oluşturulan Bread platformunun kendi cüzdan uygulaması Bread, mobil cihazları destekleyen bir uygulama olarak karşımıza çıkmakta. Bread uygulaması Android ve iOS cihazlara mağazalardan indirilebilmekte. Merkeziyetsiz bir özellik gösteren uygulama sayesinde kullanıcılar ile aracılar arasındaki etkileşimde aracılar ortadan kaldırılmakta. Bu şekilde kullanıcıları da düşünerek, kolaylıklar sağlanıyor.

blank

Mehmet Perdeci

Anadolu Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunu Mehmet, 10 yıl kadar süredir altcoin haberlerinin takipçisi ve editörü. Mail: Mehmet@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu