Bobby Lee’den Kripto Paralara Dair Açıklama

 değer kaybetmeye devam ederken, Bitcoin ve tahminleri de hız kesmeden gelmeye devam etmekte. sektörünün ilk borsalarından birisi olan BTCC‘nin kurucu ortaklarından olan Bobby Lee, yakın zamanda kendi Twitter adresinden yayınladığı bir gönderide, Bitcoin’in fiyatı ve bunun hangi seviyede dibi bulabileceği hakkında açıklamalarda ve tahminlerde bulundu.

Bitcoin piyasasının son üç tarihsel durumdaki hareketlerini göz önüne alan Lee, 2013 ve 2015 yılında yaşanan piyasa döngüsü için Bitcoin’in %87 düşüş yaşayıp 2.500 dolara inmesi gerektiğini belirtti. Lee’nin tahminine göre yeni dip seviye 2019 yılının Ocak ayında gelebilir. Lee’ye göre eğer aynı trend takip edilirse, Bitcoin 2019 yılının Ocak ayında dibi bulup, oradan yükselişe geçecektir.

Tim Draper‘in 250.000 dolarlık tahminini de geçen Lee’nin yeni tahmini, Bitcoin’in tamı tamına 333.000 dolara kadar çıkabileceğini ön görmekte. Tommy Mustache isimli bir kullanıcı ise, Bitcoin’in bu güne dek toplam 4 büyük çöküş yaşadığını ve bunların hepsinden daha yüksek oranlarla yükseldiğini ifade etti ve bunun grafiğini gönderisine ekledi:

Bir önceki yazımız olan Kripto Para Soygunu : İşkence , Darp , Eziyet başlıklı makalemizde bitcoin, bitcoin analiz ve blockchain hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın