Bitcoin (BTC) Haberleri

Bloomberg’den Sürpriz Bitcoin Fiyatı Tahmini: Düşüş mü Geliyor?

Finans dünyasının popüler sitelerinden biri olan Bloomberg , 2021 yılının ocak ayı kripto para fiyat öngürüsü rapronu yayınladı. Yayınlanan rapora göre  Bitcoin’in yeni ath'si 50.000$ olacak. Raporda önemli olan diğer öngörüler şu şekildedir:

] }

Finans dünyasının popüler sitelerinden biri olan Bloomberg , 2021 yılının ocak ayı kripto para fiyat öngürüsü rapronu yayınladı. Yayınlanan rapora göre  Bitcoin’in yeni ath’si 50.000$ olacak. Raporda önemli olan diğer öngörüler şu şekildedir:

“Bitcoin, 2021’in başlarında fiyat keşif modelini sürdürmeye devam ediyor. Şu aşamada 20.000 $’lık desteği yeniden ziyaret etmesi pek olası görünmüyor. Bunun olması için beklenmeyen, önemli bir sürprizle karşılamalı. Geçmiş verilere göre, arzda yaşanan düşüş sonrası 50.000$’ın görülmesi sürpriz değil. Kurumsal şirketlerin talepleri hala yükselişte görünüyor.”

İlgili Makaleler

Raporda göze çarpan önemli noktalardan biri de kurumsal firmanların geleneksel para türlerinden bitcoine yönelmesinin her geçen gün arttığıdır.

“Altın fonlarında yaşanan oynaklık, geleneksel altın yatırımcılarının Bitcoin yatırımlarını giderek artırdığının göstergesi. Altına nazaran daha taşınabilir, işlem yapılabilir ve şeffaf olan Bitcoin’in fiyat keşif potansiyeli, hızla dijitalleşen dünya ile birleşince tercih edilme oranı da artıyor. Biz Bitcoin ve altın portföylerini arkadaş olarak görüyoruz.”

Bloomberg uzmanları dışında birçok kripto para uzmanıda bitcoin’in 49-54 bin dolarlara çıktıktan sonra 20 bin dolara düşeceğini belirtmektedir.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu