Blockchain, Segwit2x için Hizmet Planları Açıkladı

Blockchain: ‘Segwit2x Kapasite Yükseltildi’

Blockchain, 18 milyonun üzerinde cüzdan üzerinde hizmet veren, sektördeki en eski cüzdan sağlayıcılarından biridir. Bu hafta şirket, Segwit2x blok boyut artışına ilişkin olasılık planlarını açıkladı . Cüzdan sağlayıcıya göre, Segwit2x “esasen protokolüne gelişmiş kapasite getirecek bir yazılım yükseltmesi” diyor Blockchain, ekibin kullanıcıların fonlarının çatal boyunca korunup korunacağından emin olmak için 24-7 saat çalıştıklarını söylüyor. Güvenliği sağlamak için cüzdan servisi, belirli özelliklerin belirli bir süre çalışmayacağını söylüyor.     

Blockchain , “Ağ geçişi sırasında fonlarınızı güvende tutmak için, şebeke dengeleninceye kadar çatalın yaklaşık 24 saat önce yaklaşık olarak bit gönderimini askıya alacağız, talep edeceğiz, satın alacağımız, satacağız ve değiş tokuş edeceğiz ” diye açıklıyor  .

Blockchain’in Hizmetleri Zenginliği En Fazla Biçimde Zorlukla Takip Edecek

Şirket, kullanıcıların gerektirdiği herhangi bir acil eylem olmadığını, ancak parolalarını ve tohum cümlelerini kaydettiklerinden emin olmalarını öneriyor. Buna ek olarak Blockchain, iki jeton ve ayrı ağlar oluşturan bir blokçık bölme şansını onaylıyor . Firma, çatal sonrasında destekleyecekleri simge isimleri ve zincir üzerinde karar aldı.

Blockchain, “Planlanan sert çatalı iki bit yolluk blok zincirle sonuçlanacak önemli bir olasılık var” dedi.

Bu durumda, zinciri en fazla birikmiş güçlükle takip edeceğiz ve bu zinciri bitcoin olarak atacağız. zincirinin önemli bir değeri varsa, Bitcoin Cash ile yaptıklarımız gibi, bu değeri müşterilerin tutması veya bir süre değiş tokuşu için hazır hale getireceğiz. Azınlık zinciri 1MB’lık bloklara sahipse, BT1 olarak adlandırmayı planlıyoruz. Azınlık zincirinde 2MB blok varsa, BT2 olarak adlandırmayı planlıyoruz.

Firma Geçici İşlemleri Durduracak

Londra merkezli şirket, kullanıcıların bit yorgunluğunu görebileceklerini açıkladı ancak Blockchain, “bitcoin için işlemleri geçici olarak askıya alacak.” Ayrıca, platformun satın alma ve satma işlevselliği askıya alınsa da, şirket, Blockchain cüzdan kullanıcılarının Çatalda ethereum ile. Segwit2x durum planı duyuruya ek olarak, şirket adı verilen bir “durum sayfası” yarattı blockchain-status.com . Blockchain cüzdanı kullanıcılarının gelecekteki diğer duyurularla birlikte bekleyen çatalla ilgili düzenli güncellemeler alabilecekleri bir yer.

Kaynak : status.com

Bir önceki yazımız olan İslam Kalkınma Bankası Şeriat Uyumlu Blockchain Ürünleri Araştırıyor... başlıklı makalemizde , ve bitcoins hakkında bilgiler verilmektedir.

Comments (No)

Leave a Reply