Block.One’ın Sosyal Medya Sitesi Kimlik Kontrolü Yapacak

Block.one, her bir kullanıcının kimliğini devletteki kayıtlarla karşılaştırarak kontrol edecek ve tehlikeli gördüklerini yeni sosyal medya platformundan uzak tutacak. Block.One’ın sosyal medya sitesi üzerindeki kimlik kontrol işlemi şimdiden çok konuşulmaya başlandı.

Şirket, agresif bir şekilde harcama yapan kişilerin kimler olduklarını da bu sayede takip edebileceklerini ve bunun bir kontrolünün de yapılması gerektiğini açıkladı. Block.One Haziran 2018’de 4 milyar dolarlık token satışı yapmıştı. Block.One CEO’su Brendan Blumer 1 Haziran’da Washington’da yapılan Voice lansmanında “Hedeflediğimiz aslında gerçek anlamda kendi kendini sürdürebilen düşünce ve fikir ekonomisi. Bu platform için iyi olanın kullanıcılar için de iyi olacağına inanıyoruz” dedi.

Fuar Lansmanı

Lansman’da Block.One kurucu ve CTO’su Dan Larimer Voice olarak adlandırılan bu yapının yine Voice tokenlarıyla yönetileceğini söyledi. “Herkes bir Voice’u hakkediyor. Bu nedenle Voice tokenı dünyadaki en adil dağıtıma sahip” yorumunu yaptı.

Block.One'ın Sosyal Medya Sitesi

Block.One’ın Sosyal Medya Sitesi

Kesin detaylar her bölgeye göre değişiklikler göstermekte. Her Voice kullanıcısı her gün tokenlar alacaklar. İnsanlar eğer isterlerse, Voice tokenlarını yükseltmek için mesajlar kısmını kullanabilecekler. Bazen bu tokenlar platformda kullanılır bazen ise yakılır.

İLGİLİ HABER:  Bitfinex Yeni Raporlama Aracı Yayında

Kabullenme

Herhangi bir yeni sosyal medya projesi için en zorlu mücadele çok sayıda kullanıcıya ulaşmaktır. Voice’in influencerlar için çok çekici yanlarının olması gerekiyor. Çünkü markaların kendi ürünleri ile uğraşması ve hatta yayınlaması için influencerlara ödeme yaptıkları bilinmekte. Bu yüzden sadece takipçilerin para kazanabileceklerini değil, aynı zamanda ücretli içeriğin de takipçilerden önemli bir ilgi görmesi gerektiği belirtiliyor. Block.one bu mesajı mümkün olduğunca fazla insana ulaştırmak için çok agresif bir pazarlama kampanyası başlatmayı planlıyor. Öyle ki yapılan planlarda şirketinin sermayesinin büyük bir bölümü bu iş için ayrıldığı açıklanıyor.

Bitcoin’in düşmesinin 3 sebebi olrak yazdığımız yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Cevap bırakın