Bittrex Yeni Yılda Başarısını Devam Ettirecek mi ?

Bittrex’in Ortakları ve Listeleri

Geçen yıl Bittrex, küresel bir izleyici kitlesinin ihtiyaçlarını karşılamak için Bittrex International’ı yarattı. Bittrex Teknolojisi, Kanada’daki yeni bir dijital varlık platformu olan CatalX’e güç sağlamak için ve aynı zamanda dünyanın ilk çevrilebilir ilk madeni para satışını başlattıklarında Palladium tarafından kullanıldı.

Bittrex 2018 incelemesinde şunları söyledi:

“ Ortaklığımızı genişleterek ve Blockchain’in dünya çapında çığır açan çözümler sunma yeteneğini geliştirerek, blok zinciri devrimindeki küresel lider rolümüzü güçlendirmeye devam ettik. 

Bittrex ayrıca dijital bir varlık platformu başlatmak için Cryptofacil ile dijital menkul kıymet alım satım platformunda Rialto alım satımı, Cryptofacil ile dijital bir varlık platformu başlatmak için International CryptoX ile ve Güney Afrika odaklı bir dijital ortamda VALR ile kripto para birimi alım satım ortaklığı yaptı. varlık ticareti platformu.

Tüm bu ortaklar, Bittrex’in teknolojisini ve kripto alım satım sektöründeki deneyimini, yeni işletmeler kurmak için kullanıyorlar.

Bittrex ayrıca platformunda 50’si Bittrex.com’a, 8’i Bittrex International’a eklenen 58 yeni coin listeledi .

Artık platformlarında listelenen önemli blok zinciri ve kripto projeleri arasında Sirin Labs (SRN), 0x Protokolü (ZRX), Tron (TRX), LOOM Ağı (LOOM), Enjin (ENJ), Paxos Standart Token (PAX), Bitcoin SV (SV) bulunmaktadır. ), PundiX (NPXS), IOST (IOST) ve Zilliqa (ZIL).

Fiat Ticaret Rollout ve Uyum

Mayıs ayı sonlarında, döviz müşterileri için ABD Doları (USD) ticareti yaptı.

2018 sonunda, 30’dan fazla ABD devletine uluslararası piyasalardan uygun müşterilerle birlikte fiat pazarlar sağlanıyordu .

Platformun şimdi USD için 15 belirteçli pazarı var ve bu yıl yenilerini eklemesi bekleniyor.

Blockchain projeleri için tam uyumlu ve güvenli bir ortam yaratma konusundaki desteğini yineledi ve yıl boyunca uygun politika belirlemeye itmek için düzenleyicilerle proaktif olarak bağlantı kurmasını ekledi.

Borsadaki baş strateji sorumlusu Kiran Raj, sektördeki düzenlemeleri ve politika inisiyatiflerini teşvik etmek amacıyla Rep. Warren Davidson tarafından düzenlenen “ Kripto para birimleri için Yasama Belgesi ” konusuna katıldı .

Comments (No)

Leave a Reply

DMCA.com Protection Status