BitMEX Günlük Hacmi 2019’un Dibine Vurdu

Mevcut BTC hacmi, BTC’nin durduğu ve önemli ölçüde düşmeye başladığı Kasım 2018’deki durumunu andırıyor. Genel olarak BitMEX hacmi BTC’ye olan ilgiyi gösteriyor ve bu kez sosyal medya yorumları piyasayı “cansız” olarak nitellendirmeye başladı.

BitMEX Günlük Hacmi 2019'un Dibine Vurdu

BitMEX Günlük Hacmi 2019’un Dibine Vurdu

BitMEX, bir süredir faiz açığının 1 milyar doları birkaç kez aştığı yaz aylarında BTC’ye artan ilgiyi yansıtıyordu. Fakat şimdi, BitMEX sadece 41.13 milyon civarında ciro yaptığını yayınladı. BTC fiyatı da 8,545 dolar üzerinden işlem görüyor. BTC şu anda bir ölüm havasının kolayca görülebileceği bir senaryoya giriyor ve fiyatı bir kez daha 8 bin doların altında. Kripto pazarının tüm hacminin geçtiğimiz haftalarda 100 milyar doların üzerindeyken 24 saat içinde yaklaşık 60 milyar dolara düştüğü görüldü.

Para Akışı Aşağıya Doğru Düşüyor

Spot hacimleri de BTC için 24 saatte 17 milyar dolara geriledi. Fakat ticaret anlamında çarpıcı bir değişim yaşandı. Hacmin % 85’inden fazlası, son birkaç haftadaki % 75’ten fazla olan Tether (USDT) ile alakalı. USDT işlemlerinde böyle bir yaygınlık, satışlarda sıklıkla gözlenmektedir.

BTC faaliyeti, fonların borsadaki hareketi de dahil olmak üzere yavaşladı. Birkaç ay süren bir toparlanmadan sonra, BTC duraklamaya başladı ve zincir içi aktivite yavaşlıyor. Bu hafta sonu boyunca ve özellikle de yakın zamanda gerçekleşen 1 Satoshilik işlem haberleri sonrasında bu alışılmadık bir durum değil.

İLGİLİ HABER:  Komodo Kendi Müşterilerini Hackledi

Yorum Yok

Cevap bırakın

] }