Bitmain Madencilik Çiflikleriyle Madencilik Donanımlarını Buluşturuyor

Kripto para birimleri için en büyük entegre devre ve madencilik donanımı üreticilerinden biri olan Bitmain, 27 Eylül’de madencilik donanımı sahipleriyle madencilik çiftliği sahiplerini bir araya getirmek için küresel bir platform açacağını duyurdu.

Bitmain platformu duyurmayı planlıyor ve Almanya Frankfurt’ta düzenlenecek olan Dünya Dijital Madencilik Zirvesi’nde, Dünya Dijital Madencilik Haritası (WDMM) olarak adlandırılıyor. Amaç madenciliği iyi koşullar ve güçlü kaynaklar arayan katılımcılar için fiyat etkin kalmasına yardımcı olmak.

WDMM üzerinden benzersiz bir değer yaratmak için Bitmain, “katılımcılara madencilik çiftliği tasarımı konusunda yardım, yabancı müşterilere ev sahipliği yapmak için bağlantılar ve satın alma ve kurulum konularında destek içeren kişiselleştirilmiş hizmetler verme” vaadinde bulunuyor.

Bitmain Madencilik Çiflikleriyle Madencilik Donanımlarını Buluşturuyor

Madencilik Çiflikleriyle Madencilik Donanımları Buluşturuyor

Şu anki WDMM katılımcısı Bitriver’ın CCO’su Dmitrii Ushakov, platforma destek verdi ve sözlerini şöyle sürdürdü: “Ekipler, üretim sürelerini azaltıp Antminerların genel üretimini daha da arttırmanın yeni yollarını önerdi. Bu uygun maliyetli ve genel karı artırıyor. “

“Bitmain bizim ana ortağımız. Sitemizde kullanılan ekipmanların yaklaşık % 85’i Bitmain’dendir. Uygulamada, bu ekipmanın güvenilirliğini, kullanım kolaylığını ve en yüksek verimliliği kontrol ettik. Bitmain sadece ekipman satmıyor, aynı zamanda ekipmanı en verimli şekilde çalıştırmamıza ve korumamıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda müşterilerimizin üretimini daha da arttırmamıza ve müşterilerimizin madencilerinin çalışma zamanlarını azaltmamıza yardımcı oluyor ”dedi.

Bitmain platformu, Bitcoin ağının hash oranının Eylül ayında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını ve sürekli olarak 80.000,00 TH / s değerinin üzerine çıktığını gösteriyor.

İLGİLİ:  Amerika Bir Kripto Dolar Çıkaracak mı?

Yorum Yok

Cevap bırakın