Bitfinex Yeni Raporlama Aracı Yayında

Kripto para kadar değişken bir pazarda deneyimli yatırımcılar dahi bazı durumlarda fiyat dalgalanmalarını takip ederken zorlanırlar. Bunun sonucunda ise lider olabilecek bazı kripto kuruluşları artan yatırımcı sayısına orta düzeyde bir rehberlik sağlamak için çeşitli özel araçlar üretiyorlar. Bu alanda liderlik ise şu anda Bitfinex’e ait. Çok sayıda platformda hizmet verirken mobil uygulama güncellemeleri ile de kripto para işlemlerini kolay bir hale getiriyor. Şimdi ise Bitfinex yeni raporlama aracı yayında.

Yeni Araç Farklı Özelliklere Sahip

Bitfinex, optimize edilmiş bir ticaret için yeni bir raporlama aracı başlattı. GitHub’da açıkça kullanılabilen bu yeni araç, tüm kullanıcıların varlıklarının ABD doları eşdeğerini gösteren önemli bir özelliğe sahip. Konu hakkında yapılan açıklamada hesaplama yapılırken Amerikan dolarının günlük kapanış fiyatı dikkate alındığını belirtiyor.

Bitfinex Yeni Raporlama Aracı Yayında

Bitfinex Yeni Raporlama Aracı Yayında

Ek olarak, yukarıdaki ekran görüntüsünde günlük, haftalık ve aylık portföy kazançlarını USD veya fiat para biriminde gösteren Ortalama Kazanç / Kayıp etiketli yeni bir bölüm gösterilmektedir. Ayrıca, araç yalnızca toplam hesap bakiyesini görüntülemekle kalmıyor. Aynı zamanda daha önce beta sürümü olarak lanse edilen cüzdanının resmi sürümüne de sahip.

Bitfinex Yeni Raporlama Aracı Yayında

Bitfinex Yeni Raporlama Aracı Yayında

Kripto meraklıları, Bitfinex’ten çok, merakla beklenen güncellemeye karşı heyecanlarını dile getiriyorlar. Ancak en fazla dikkat çeken özellik, kullanıcının portföyünün para birimi dağılımını gösteren Yoğunlaşma Riski bölümüdür. Bu gelişme Bitfinex ve Binance arasındaki karşılaştırmayı yeniden düzenliyor. Aynı zamanda da kripto ekosistemindeki sağlıklı rekabetin de sürekli olarak yeniliklerle ortaya çıkmasına sebep oluyor. Konu ile ilgili olarak şirketler birbirleriyle yarışırken diğer taraftan da kripto para sistemi içindeki insanların işlerini de kolay bir hale getiriyor. Her geçen gün yenilenen yazılımlar insanların bu işten elde ettikleri kazançları da arttırmaya yönelik verilerin farklı açıklardan değerlendirilmesine de olanak sağlamakta.

İLGİLİ HABER:  White Paper Nedir? Hangi Amaçla Yazılır?

Bitfinex’in hizmetlerini durduracağı yönünde çıkan haberlerle ilgili olarak yazdığımız yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Cevap bırakın