Bitcoin’in Son Durumu Nedir ?

Kripto para çözümleme platformu TheTIE.io’nun kurucu ortağı Joshua Frank, Bitcoin duyarlılığının aynısı ayın çoğunda olumluyken Bakkt vadeli prosedür sözleşmelerinin pazara sürülmesinden kısa bir müddet evvel, 21 Eylül’de ciddi tek düşüş kaydettiğini ifade etti. (Bitcoin’in Son Durumu Nedir ?)

Frank, “Duyarlılık endeksi, 21 Eylül’den bu yana 50’nin altında kaldı ve Bakkt açıldıktan ileri birkaç gün içerisinde aşırı düşük civarlara geriledi.” diye konuştu.

Dikkat çekici tek farklı ehemmiyetli ilerleme ise The TIE’nin bilgilerine göre, nihai aylarda Bitcoin konusunda tweet’lerin sayısındaki düşüş.

Bitcoin'in Son Durumu Nedir ?

Bitcoin’in Son Durumu Nedir ?

Frank, “Temmuz ayında Bitcoin tweet’lerinin hacmi, bu sene Ocak ayındaki tahminen 21,000’den gün içerisinde 38,000’in üstüne çıkmıştı.

Temmuz ayında ise 2019’un zirvesinden yüzde 32 düştü ve henüz gün içerisinde tahminen 26,000 düzeyinde.” şeklinde konuştu.Yukarıdaki grafikte Bitcoin’in günlük tweet hacminin nihai aylarda yaşadığı düşüş görülüyor.

Bitcoin haftaya düşüş ile başlayıp öğleden sonra yükselişe geçmiştir. 7900 dolar bandından 8200 dolar bandına kadar yükselmiştir. Yükseliş trendi başladı diye yüksek alımlar yapılmamalıdır. Stop loss ayarlamayı unutmayınız.

Yorum Yok

Cevap bırakın