Bitcoin’de Boğa Dönemi Ne Zaman Başlayacak

Genel Bakış

  • düzeltme sonrası “sarsıcı mum” durumu oluştu.
  • Yükselişin üst direnç noktası 5.000 $  olacaktır. ancak yine de güneye yönelmekte olan önemli 21 haftalık hareketli ortalamada düşüş meydana gelebilir.

Fiyat listelerinde, bitcoin fiyatının yükseliş gösterdiğini ve bu ay yükseliş eğilimi olacağı öngörülüyor.Bitcoin, Şubat ayında yüzde 10’dan bareminde yükseldi ve son  altı aylık işlem rekorunu kırdı.

2017’de 20.000 $ ‘lık rekor seviyeden yüzde 80’lik bir düşüşün ardından aylık grafikte yükseliş gösteren bir mum yarattı. Bu patern, potansiyel olarak yükseliş potansiyelinin tersine dönmesinin erken bir uyarısı olarak kabul edilir

Basit biçimde söylemek gerekirse, 31 Mart’ta en yüksek şubat ayı olan 4,190 ’ın üzerindeki fiyatlar (UTC) kapanabilir.

Yazılı olarak bitcoin, Bitstamp’ta yaklaşık 4.000 $ olarak işlem görmektedir. 24 saat bazında yüzde 0.4 artış gösterdi.

Aylık grafik

Bitcoin Analizi

BTC, 4,010 dolara yükseldi ve geçen ay yükselen bir eğiliminde. büyük olasılıkla uzun süreli bir satışın ardından büyük olasılıkla pazarlık avının bir işareti. Şimdiye kadar, takipler olumluydu .

31 Mart’ta 4,010 ABD dolarının üzerinde bir UTC daha uzun vadeli bir yükselişin ardından. 5.000 $ ‘lık psikolojik engelin kapılarını açılabilir.

Bu kilit seviyenin üzerine çıkmamak, yükseliş eğilimini zayıflatacak ve satış baskısını artırabilir.

Ravencoin yüzde 550 oranında  adlı haberimizi buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın