Bitcoin Yükselmeye Devam Ediyor

CNBC’nin dün paylaştığı bir habere göre, kripto para yatırım şirketi BKCM LLC’nin kurucusu ve CEO’su Brian Kelly, ’in bir sonraki hedefinin 6.000 olduğunu dile getirdi.Akabinde Bitcoin 5100 dolara ulaştı. Son 3 gündür piyasaya 45 milyar bareminde bir nakit akışı sağlanıp alım yapıldı.

İngiltere danışmanlık firmalarından biri olan deVere Group’un CEO’su Nigel Green, Bitcoin’in artık geri döndüğünü ve “Kripto Kışı” olarak adlandırılan ayı dönemin sona erdiğini belirtti.

Önemli Yatırım şirketlerinden biri olan DeVere Group’un   CEO’su yakın süreçte  MarketWatch ile bir söyleşi gerçekleştirdi. Artan piyasa hacminden sonra boğa dönemine geri geldiği  düşüncesinde olduğunu belirtti

Green, “Şimdi pazarın dibe vurduğunu ve kripto paralarda ayı döneminin sona ermesini diyorum” dedi.

Bitcoin‘in önümüzdeki birkaç hafta ve aylarda daha da yükseleceğine inanıyorum ve yatırımcılar için istikrarlı bir kazanç sağlıyor. Piyasa sınırlarına göre en büyük kripto para birimi olarak, bunun daha geniş kripto sektöründeki fiyatlar üzerinde olumlu bir etkisi olacaktır.

Bitcoin Alımları Artmaya Başladı adlı haberimizi buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın