Bitcoin ve Rekor Yolculuk

0

Bitcoin ile ilgili yeni yolculuklar var. Yakın zamanda bir analiz yapılmış ve 20 Bin dolara dokunan büyük patlamadan 9 ay öncesinde de bu durumun görüldüğü tespit edilmiş.

En büyük kripto para olan Bitcoin için, yılın başı itibariyle 200 den fazla değer kazandığını söyleyebiliriz. Facebook başta olmak üzere pek çok şirketin bu konuda bir ilerlemeye dahil olması, bu hizmetlere dönük ürünler geliştirmesi ve daha fazlası için tek yapmanız gereken incelemeleri takip etmeniz olacaktır. Yakın zamanda bu tarz testler ve analizler sürekli yapılıyor. Hatta veri analizleri de hızlı bir şekilde yapılıyor ve insanların isteklerine dair de cevaplar veriliyor. Kripto para fonlarına bakarsanız, bir dizi twitter araştırması da yapıldığını görebilirsiniz. Mevcut risk seviyeleri 2017 yılının başlarındaki dönem ile hemen hemen aynı seviyede olması, yükselen bir gelişimin olacağını gösteriyor.

bitcoin ve rekor yolculuk
bitcoin ve rekor yolculuk

Bu analizlerle ilgili olarak kripto paraların teknik yükselişlerine göz atabiliyorsunuz. Daha yüksek fiyatlara, daha sık hareketlere kripto paraların yaklaşımı ile ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili açıklamalar yapan Binance, bitcoin ve diğer alt coinler ile ilgili yoğun bir koşturmanın olduğunu ve sürekli yeni yükselişlerin beklendiğini söylüyor. Bu konuyla ilgili hem twitter hem de diğer platformlar üzerinden duyurusunu yapan Binance, kendisi ile ilgili pek çok yaklaşımı da hızlı bir şekilde büyütüyor ve ön plana çıkarıyor. Yakın gelecekteki yükselişleri hep birlikte göreceğiz diyebiliriz.

Kaynak: cryptopanic

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }