Bitcoin ve Litecoin Teknik Göstergeler

Kripto para piyasasında Bitcoin yükseliş trendi yakaladı.  Litecoin’de yükselişini sürdürdü.  güçlü bir destek hattı yakaladı.

CoinMarketCap’e göre en büyük  kripto para birimi olan bitcoin , ABD doları karşısında yüzde 2,61 oranında arttı ve 90,9 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştı. Son 24 saatteki ticaret hacmi 17.45 milyar dolarda kaldı.

Litecoin, ABD dolarına göre yüzde 8 gibi etkileyici bir yükseliş yaşadı ve Kripto para 94,78 dolara satılarak üç basamaklı değerlemeye yakın kaldı. Toplanan ticaret hacmi son 24 saatte yaklaşık 1.6 milyar dolardı.

Bitcoin 1 günlük grafik:

bitcoin Fiyat Analizi

bitcoin Fiyat Analizi

Bir günlük BTC grafiği ni incelediğimizde büyük bir yükseliş eğiliminde olduğunu görüyoruz. Fiyat değişkenliği 4.095.4 $ ‘dan 5.151.7 $’ a yükseldi. Kripto  para 4.212.2 $ direnç çizgisi ile destek çizgisi arasında 3.438.4 USD seviyesinde kaldı .

İLGİLİ:  Bitcoin ve Ethereum Teknik Analizi : 21.05.2019

Bollinger Bantları bantları birbirinden ayrıldığı kesimde fiyata uçucu döneme doğru işaret etti.

Chaikin Para Akışı veya CMF hattı sıfır çizgisinin üzerinde kirpto para piyasasında önemli bir nakit girişi göstermiştir.

Osilatör veya AO yeşil çubuklar grafiği hakim olarak kripto paralarda boğa ivme gösterdi.

Litecoin 1 günlük grafik:

Litecoin Fiyat Analizi

Litecoin Fiyat Analizi

Litecoin [LTC] bir günlük grafiği incelediğimiz zaman , kripto para  değerini bu yıl için 47.596 $ ‘dan 92.85 $’ a yükseltmiş ve yükseliş trendine devam edecektir. Kripto para 62.639 $ seviyesinde güçlü bir direnç gösterdi.

Parabolik SAR noktalı belirteçler grafikte şamdanlar altında kalmıştır.

İLGİLİ:  Kraken, BAT ve Waves Listelemeye Başladı

MACD çizgi grafik kırmızı çizgi üzerinde kalmış ve bir eğilim ters imkanı yoktur, belirteci için sürekli bir yükseliş çalışma göstermiştir.

Sonuç:

Yükseliş dalgası, bitcoin ve litecoin  fiyatlarının değerlerini pekiştirdiği ve piyasada yükseliş hızını koruduğu için devam edebilir.

En Çok Kullanılan Kripto Para Hırsızlık Yöntemleri haberini buradan okuyabilirsiniz.

Yorum Yok

Cevap bırakın