Bitcoin SV İnanılmaz Artış Yaptı

Geride bıraktığımız gün itibariyle piyasalar Bitcoin SV ’nin (BSV) inanılmaz bir şekilde artışına tanıklık ettiler. Bu artışla birlikte kripto para aniden yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı. Bitcoin SV’nin artışı ile birlikte son 24 saat içinde değeri tam olarak %45 oranında artmış oldu ve kripto para sırlamasında 9. sıraya yükseldi.

Bitcoin SV İnanılmaz Artış Yaptı

Bitcoin SV’nin artışı arkasında hangi nedenleri barındırıyor şu an için merak konusu. Bununla birlikte bu kripto paranın sadece bir gün içinde bu kadar yükseliş göstermesine rağmen piyasanın genelinin durağan olması da enteresan olan bir başka nokta.  BSV’nin arkasındaki isim Craig Wright. Wright zaman zaman yaptığı açıklamalarda Satoshi Nakamoto’nun kendisi olduğu iddialarında bulunmuş ve buna inanmayan ciddi bir kesim tarafından da Sahte Satoshi olarak adlandırılmaya başlanmıştı. Wright’ın bu tavrı kendi işini zora sokmuş ve en sonunda Bitcoin SV, Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao tarafından liste dışı bırakılmıştı. Bütün bunlara rağmen kendi başının çaresine bakmaya çalışan Bitcoin SV bugünkü artışla da insanları merak içinde bırakmayı başardı.

Bitcoin SV İnanılmaz Artış Yaptı

BSV Nasıl Ortaya Çıktı?

Bitcoin Cash’in başında bulunan isim Roger Ver ile Craig Wright bir anlaşmazlık sonucu ayrılmışlar ve ortaya Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin SV (BSV) olarak iki farklı kripto para ortaya çıktı. Bitcoin SV’nin açılımı Bitcoin Satoshi Vision. Bu grup Satoshi Nakamoto’nun merkeziyetsizcilik vizyonuna sahip olduğundan dolayı bu ismi aldı. BCH ve BSV ayrıldıklarından bu yana önemli bir rekabet içindeler. Şimdiye kadar BCH’nin hep bir adım önde olduğu görülse de BSV’nin sadece bir gün içindeki %45’lik değer kazancı bu rekabeti yeniden kızıştıracağa benziyor. Bitcoin SV’deki bu inanılmaz artışın nedenlerinin de kısa zaman içinde ortaya çıkması bekleniyor.

Bitcoin hakkındaki flaş iddiaları yazdığımız yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

üzerinden bizi takip edin.

Yorum Yok

Cevap bırakın