Bitcoin sert düştü,Düşüş nerede son bulacak?

Piyasaya yön veren kripto para olan Bitcoin (BTC), iki gündür süren yükseliş artık son buldu. 10.110 dolar bandına kadar yükselendikten sonra düşüşe geçti. Haber yazıldığı sırada bitcoin 9.801 dolardan işlem görmektedir.

Bitcoin’in anlık olarak  hızlı bir şekilde 250 dolardan fazla  kaybetmesinin bir düzeltme olmadığı belirtildi. İşin özünde çoğu kripto para analisti, kısa sürede  benzeri bir düşüş gelebileceği belirtildi. Ünlü kripto para analistlerinden biri olan  Cantering Clark, Sosyal medya platformu olan Twitter üzerinden yapmış olduğu paylaşımda 5 gün boyunca  üst üste yeşil mum görüldüğü grafiğin eninde sonunda .

Bitcoin Ne Kadar Düşecek?

Cantering Clark, 10.500 dolara  kadar yükselip veya 9.500 dolara kadar düşüş olabileceğinin altını, yaşanan düşüş öncesi bu durumdan bahsetti . Bitcoin’in yükseliş esnasında teknik bakımdan demir attığını iddia eden analist, yükselişinde devam edeceğine dair grafik de paylaştı. Bitcoin şu an için 9.801 dolar seviyesinde güçlü bir desteğe sahiptir ve bunun aşılması bizi analistin 9.500 dolar tahminine götürebilir.

üzerinden bizi takip edin.

Yorum Yok

Cevap bırakın