Bitcoin İnişli Çıkışlı Bir Yol İzlemeye Devam Ediyor

Son güncelleme: 31 Ekim 2019 02:26 pm

Coin360’tan elde edilen veriler Bitcoin / Dolar oranı Salı günü 9.500 Dolar’a ulaştıktan sonra bu seviyeyi tekrar tekrar kırmaya çalıştığını gösterdi. Ancak seviyenin kırılması zor görünüyor. Her 9,600 dolara yapılan her kırılma reddedildi.

Haberimizin hazırlandığı sırada, Bitcoin 9.430 dolar civarındaydı, ani bir düşüşün ardından 9.200 dolar seviyeleri görüldü.

Bitcoin İnişli Çıkışlı Bir Yol İzlemeye Devam Ediyor

Bitcoin’den İnişli Çıkışlı Hareketler

Çin’in blokchain teknolojisine olan bağlılığı konusundaki söylentiler, analistler arasında büyük bir tartışma oluşturmaya devam etti. Kripto para birimi politikası yetkililerin en son açıklamalarında yer almamış, bununla birlikte Bitcoin’in yükselişini körüklenmiştir.

Sosyal medyada, yorumcular hala daha fazla potansiyel olduğunu konuşuuyorlar.

#Bitcoin bir kırılma noktası için zorluyor” denmekte. Popüler Twitter hesabı Crypto Rand Salı günü attığı bir tweet ile durumu özetledi.

Son birkaç ay süren etkinliklerden sonra, portföyümde sadece bitcoin olması diğer kripto paraların olmasından çok daha iyi” diye ekledi. Son günlerde Bitcoin vadeli işlemleri için her zaman zirveye çıkan kurumsal ticaret platformu Bakkt, tüketici uygulamasının ve Starbucks ödeme ortaklığının 2020’nin ilk yarısında gerçekleşeceğini söyledi.

İLGİLİ HABER:  Bitcoin Fiyatı Aniden 8400 Dolar Seviyelerine Düştü

Yorum Yok

Cevap bırakın