Bitcoin indikatörü Düşüşün Devam Edeceğini Belirtti !

Bloomberg, analiz göstergelerinin Bitcoin’deki geri çekilmenin büyük ihtimalle devam edeceğini gözler önüne serdiğini belirtti.
Habere göre, günlük kapanış hareketini karşılaştırarak tek zenginliğin ücretinin etkisini saptamak için sarfedilen GTI GS göstergesi, BTC’nin daha aşırı satım ilçesinde bulunmadığına gösteriyor.

Bitcoin, TSİ 10.35 haysiyeti ile 8386 dolardan prosedür görürken Oanda’nın kıdemli pazar analisti Ed Moya, Bakkt Bitcoin vadeli prosedür kontratlerindeki zayıf alımlara ilerlenebileceğini dile getiriyor.

Moya, “Kripto para pazarının bütün, kripto para alım satımı için federal olarak regüle edilmiş yeni pazarının defa cansız tek başlangıç yapılmasıyla düşüşe geçti.” diyor. TD Ameritrade trader sorumlusu müdürü Shawn Cruz ise 9000 doların kırılmasının yatırımcıları satışa yönlendirmiş olma ihtimalini ve seçenek olarak yatırımcıların güvenilir varlıklara geçiş yapan olma ihtimalini ileri devam ediyor.

Cruz, “Dün aynısı zaman bonolarda devasa tek ralli vardı. Bu da tek faktör olabilir.” yorumunu yapıyor.

Bitcoin indikatörü Düşüşün Devam Edeceğini Belirtti !

Bitcoin indikatörü Düşüşün Devam Edeceğini Belirtti !

Matt Maley, “Yaz aylarında 9100 – 9300 dolar aralığı, Bitcoin dört sefer düşmüş ve her defasında bu alandan sıçramış bulunduğu için ehemmiyetli tek takviye düzeyi oldu.

Kırıldığı vakit büyük ihtimalle stop buyruklar tetiklendi ve her şey kartopu gibi butona başladı.” ifadelerini kullandı.
Son olarak Mati Greenspan, kripto paraların sıklıkla korelasyonsuz tek varlık kategorisi olarak lanse edilmesine rağmen Bitcoin’den evvel ABD paylarınde görülen düşüşe ilgi çekti ve “Bu kırılmanın temek katalizörü bence Bakkt’tı

üzerinden bizi takip edin.

Yorum Yok

Cevap bırakın