Bitcoin Hakkında Flaş İddia : 10 Bin Dolar Olacak

Bitcoin Hakkında Flaş İddia : 10 Bin Dolar Olacak

Hakkında Flaş İddia : 10 Bin Olacak

Kripto para sektöründe günün iyi geçtiği söylenebilir. Ciddi bir artış yaşayan Bitcoin bir anda 8 bin doların üzerine durmayı başardı, diğer kripto para birimlerinde göre de artışlar göze çarpar büyüklükte.

Bitcoin şu anda 8800 dolar seviyesinden işlem görüyorken, konuyla ilgili açıklama yapan ünlü kripto para analiscilerinden biri olan  Tuur Demeester, bir senaryo verdi ve bununla ilgili çalışması sırasında, önder kripto para biriminin kısa süre içinde 10 bin doları bulacağını iddia ediyor.
Bitcoin’de parabolik bir artış yaşanmış olduğunu ifade eden Adamant Capital kurucusu, bu durumun devam edebilirse grafiğin , Haziran ayının başlarında 10 bin dolara kadar götüreceğini iddia etti.

Bu senaryonun benzerini bir başka ünlü kripto para analisti Peter Brandt, geleceği hakkında  ve Bitcoin’in parabolik artışlar ile çok yüksek değere ulaşacağını söylemişti.

Konuyla ilgili bazı analist ve uzmanların yaptığı grafiklere baktığımızda ise, ortaya çıkan şey aslen ortak. O da şu demek oluyor, bu isimler genellikle 8200-8300 dolar içinde teknik olarak çok güçlü bir direnç bulunduğunu ifade ediyor. Bu direncin olası bir kırılma durumunda Bitcoin’de 10 bin dolar seviyelerinin kısa süre içinde geleceğini iddia eden analistlerin haklı çıkıp çıkmayacağını ise zaman gösterecek.

Bitcoin Yükseliş Nedeni Nedir ? adlı haberimizi buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Yükseliş Nedeni Nedir ? başlıklı makalemizde bitcoin, ve tether hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın