Bitcoin Haberlerine Genel bakış

Son güncelleme: 14 Haziran 2019 06:50 pm

Bugün Piyasada sürpriz gelişmeler yaşanmadı.Genel Bitcoin Haberlerine bakarsak kötümser hava dağılmaya , umuda dönmeye başlamış bulunmakta. Amerikalı bir analist 2008 ekonomik kriz zamanında blockchain kullanılmış olsaydı bu denli bir zararın olmayabileceğini belirtti. Burada ki önemli nokta ekonomistlerin blockchain sistemini bir alternatif sistem olarak görmesidir. Her geçen gün blockchain teknolojisi araştırılmakta ve uygulanabilir bir yapı olduğu kabul edilmektedir.

Diğer bitcoin haberleri ise ingiltere’deki bir araştırma sonucunun açıklanmasıydı. 2132 ingiliz vatandaşına kripto paralar hakkındaki düşünceleri soruldu ve yatırım konusundaki görüşleri alındı. İngiliz vatandaşları kripto para yatırımları konusunda kişilerin daha çok kazanma arzusundan dolayı yaptığını belli bir kesimin ise gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra yatırım yaptıklarını belirtiler. 2017 yılından beri yatırımcı kitlelerine gerekli araştırmalar yapılmadan yatırım yapmamaları konusunda tavsiyelerde bulunduk.

Bitcoin Haberlerine Genel bakış

Bitcoin Haberlerine Genel bakış

Bitcoin Haberlerine Genel bakış

Bugün brezilyadan üzücü bir haber aldık . Velox 10 adlı site yatırımcılarına yatırımlarının % 50 si kadar kar  vaadinde bulunarak binlerce kişiyi dolandırdığı ve kayıplara karıştığı belirtildi. İnsanoğlunun en büyük zaaflarından biri çok kısa yoldan emek vermeden çok kazanma arzusu ve bunun farkında olan dolandırıcılar her zaman aynı argümanlar ile insanları dolandırdılar. Bir çok ICO ve starup projelerinden yatırımcılar dolandırıldı. Unutulmamalıdır ki bir yatırım yapılmadan önce gerekli araştırmalar yapılmalıdır ve sermayenin hepsi yatırımda kullanılmamalıdır.

İLGİLİ HABER:  Kripto Paralara Genel Bakış

Bitcoin fiyat tahminleri 100 bin dolar dan 300 bin dolara çıktı. Bu seviyelere gelinir mi bilinmez bunu zaman gösterecek lakin devletlerin kripto paraları kabul etmeleri gerekmektedir. Bir çok avrupa devleti kripto paralara karşı olumlu düşünceye sahip değil , bunun sebebi ise yeterli düzenlemelerin yapılamaması ve sistem kullanımın daha güvenli olmadığının belirtilmemesidir.Merkezi olmayan bir yapının her zaman güvenlik sorunu olacaktır.Bir an önce devletlerin blockchain ve kripto paralar üzerine düzenlemeler yapması ve alternatif bir ödeme sistemi olarak görmesi gerekmektedir.

Binance coin yükselmeye devam ediyor adlı yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Yorum Yok

Cevap bırakın