Bitcoin Fiyatı Gelecekte Yükselecek Mi? Uzmanlar Ne Diyor?

Bitcoin fiyatı konusunda sürekli yeni meraklar ve tahminler yürütülüyor. Bu senenin başında ortalama 3 bin dolar civarında olan BTC için, 10 bin dolar bandına kadar yükseldiğini söyleyebiliriz. Uzmanların söylediğine göre, bu yükseliş önümüzdeki senelerde de devam edecek. Peki ama nasıl bir yükseliş bekliyor bizleri? Aralık 2017 yılında piyasanın en zirvesine çıkan Bitcoin için, uzmanlar sürekli yeni tahminlerde bulunuyor. 20 bin dolara kadar yükseldiğini gördüğümüz bitcoin için, yeni rekorlar da sürekli ön plana çıkıyor. Peki ama tahminler nasıl ilerleyecek ve Bitcoinin fiyatı ile ilgili ne gibi gelişmeler oluşacak.

bitcoin fiyatı ile ilgili öneriler

bitcoinin fiyatı ile ilgili öneriler

  • Bazı tahminciler 12 ile 24 ay arasında ortalama 20 bin dolar bandına çıkacağını söylüyor. Sağlam bir alt yapıya sahip bir para birimi olan bitcoin için, bu süreler içerisinde yükselişin tekrar olacağı düşünülüyor. Joseph Denne, bu konuda samimi açıklamalarda bulunuyor.
  • 50 bin dolara çıkma durumu var: Bazı yatırımcılar da çıtayı çok daha yüksek seviyelere çekmenin derdindeler. Etoo analistlerinden olan Simon Peters, Bitcoin için 50 bin dolar bandına kadar çıkabileceğini düşünüyor.
  • Sürekli yükselişler içerisinde yer alan btc için, hayatın akışı her an değişebilir. Bazı uzmanlar yıl sonu için 36 bin dolar seviyelerine çıkma ihtimalinin olduğunu söylüyor.

Güncel olarak bu dengelerde yorumlar yapan uzmanlar, her şekilde bitcoin ve fiyatı konusundaki yükselişi savunuyorlar. Bu yüzden yapılacak olan her bir çalışmayı, beklentiyi ve yeniliği kolaylıkla görebilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Güncel haberlerle karşınızda olmaya devam edeceğiz.

 

Kaynak: cryptopanic

üzerinden bizi takip edin.

Yorum Yok

Cevap bırakın