Bitcoin Fiyatı, 8000 Doların Üzerinde Kararlı Görünüyor

Bitcoin Fiyatı, 8000 Doların Üzerinde Kararlı görünüyor

En azından Bitcoin için çok ilginç bir gün oldu. Birkaç saat önce 8,100 dolardan biraz daha yüksek bir süre yeni bir yükseklik kaydedildi. Beklenildiği gibi, Bitcoin fiyatı bu değere ulaştıktan hemen sonra düştü. Şu anda, Bitcoin fiyatı, hangi dövizin bakıldığına bağlı olarak 8.000 $ markanın yakınında duruyor. İşlerin nasıl yürüdüğüne bakılmakla birlikte, şu anda bu pazar çok olumlu bir ivme kazanmıştır.

Geçtiğimiz birkaç hafta, Bitcoin fiyatı için biraz volatil olmasına rağmen, genel artış eğilimi hala sağlam bir şekilde devam ediyor. Bitcoin fiyatının tekrar 8.000 doları aşmasına kadar kimse bunun zaman meselesiydi inkar edemez. Bu zihinsel engelin etrafında ya da üstünde kalmanın Bitcoin için çok zor olduğu kanıtlanmıştır, ancak bu sadece beklenen bir şey. Birçok kişi şu anda kar elde ediyor ve Bitcoin fiyatını düşürüyor. Yine, yükseliş ivmesi gelecek günlerde fiyatı daha da yukarı itmeye devam edebilir.

Bitcoin fiyatının kripto para dünyasında olup biten her şeyin karşısına çıktığını görmek ilginçtir. Daha spesifik olarak, çoğu Bitcoin fiyatının 8,00 dolara doğru hafifçe yükselmesinin ardından para birimlerinin çoğunun iyileştiğini gördük ancak bu momentum önümüzdeki birkaç saat içinde dünyanın önde gelen kriptokrasisinin lehine dönebilir gibi görünüyor. Altcoinler, Bitcoin ile bağlantılı olduğu sürece şansa kalmaz; şu anda en çok 10 para birimi için geçerli olan budur.

Bunların hepsi üst altcoinleri nasıl etkileyecek, görülmesi gereken kalıntılar. Altcoin BTC’de değerini kaybetmesi, Bitcoin fiyatının artması nedeniyle hiçbir zaman geçerli bir sebep yoktur. İnsanlar çoğunlukla Bitcoin fiyat pompasını kovalıyorlardı.Bu da değeri takdir edecek ve neredeyse eşit kazanç elde edecekler. İnsanların bunu öğrenene kadar sadece zaman meselesi var.

Kaynak: CCN

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Comments (No)

Leave a Reply