Bitcoin Fiyat Analizi : Düzeltme Sonrası Yükseliş Olacak mı ?

BTC / USD Fiyat Analizi

Haftalık grafik

BTC / USD Fiyat Analizi

BTC / USD ticaret planlarımızda yinelendiği gibi fiyatlar güçlü bir düşüş eğilimindedir ve tek başına mum dizilişinden, boğaların anında trendi değiştirmesi için uzun bir emirdir. Tabii ki, fiyatların en yüksek direnç seviyelerinin üzerinde seyreden ticaret hacminin patlaması şu sıralar var: 4.700 dolar, 5.500 dolar ve 6.000 dolar.

Şimdilik, trendin yönü tanımlandı ve BTC / USD bir ayı koparma paterni ile alt limitin altında bir baskı daha sonra şu anda 5,800 $ ‘lık desteği destekliyor, çünkü teknik olarak bir satış fırsatı olmalı.

Günlük grafik

BTC / USD Fiyat Analizi

25-87 Kasım’da düşük alt değerlerin reddedilmesiyle birlikte, kısa bir süre sonra 28 k ile 65 k arası artışlar 60 k’dan 65 tona kadar yükseldi, boğalar sorumluydu. Ancak, hızlı sonuçlar çıkarmadan önce, 28 Kasım’da tamamlanan üç çubuklu boğa dönüş modelinin bir teyidi olmalı. Bu nedenle, bu nedenle, yatırımcıların, yatırımlarımızın üzerinde katı hamleler gerçekleşene kadar işlemlerini durdurma riskini öneriyoruz. hemen satın alma tetikleyicileri $ 4.700.

Önceki BTC / USD fiyat analizimizde olduğu gibi, ilk boğa hedefimiz 5.000 $ ve daha sonra alıcıların yükselmesi ve geçen haftanın zararlarını silmesiyle 5.800 dolar olacaktır. Ancak, bu durumun hiçbiri gerçekleşmezse ve fiyatlar 28 Kasım’ın en düşük seviyesi olan 3.700 doların altına düşerse, BTC 3,000 dolara düşebilir.

Comments (No)

Leave a Reply

DMCA.com Protection Status