Bitcoin Fiyat Analizi : Düşüş Devam Edecek mi ?

Haftalık grafik

BTC / USD Fiyat Analizi

Piyasanın geri kalanı gibi, BTC / USD son haftada yüzde 14’lük baskı alan ve güçlü hacimlerin arkasındaki önemli destek seviyelerini aşan hasarlı bölgelerdendir. Fiyatların hafta sonu boyunca dengelenmesini bekliyor olsak da, basit gerçek şu ki, 2018 $ ‘lık 5,800 $’ ın altında bir ayı patlaması paternimiz var.

Bu sadece kovanın piyasa değeri için kötü değil, aynı zamanda BTC ve Altcoin arasındaki doğrudan (bazen) doğrudan ilişki, satışlar devam ettikçe daha fazla piyasa zararı yaratabilir. Önceki BTC / USD ticaret planından, fiyatların 4,500 $ ‘dan destek bulmasını bekliyoruz.

İLGİLİ:  Ripple Fiyat Analizi

Ancak, eğer çıkma kuvvetli ise, BTC daha da 3000 $ ‘a düşebilir. Bu 1.500 $ ‘ın içinde, alıcıların acil destek seviyesinde duraklarla yükleme fırsatları bulmaları gerekiyor.

Bitcoin Fiyat Analizi : Düşüş Devam Edecek mi ?

Günlük grafik

BTC / USD Fiyat Analizi

Eğer bir şey varsa, son BTC / USD ticaret planımız doğrudur. Bitcoin fiyatlarının düşmesi ve 5,800 $ ‘ın altına tüm çubuk basılmasıyla birkaç destek hattında dilimlenmesi ile önümüzdeki hafta boyunca daha fazla düşüş bekliyoruz. Daha önce de belirttiğimiz gibi, anlık ayı hedeflerimiz açık. En az direniş yolu güneye doğru olduğundan, geri çekilişlerde satış yapmayı öneriyoruz.

Yorum Yok

Cevap bırakın