Bitcoin Fiyat Analizi : Boğa Dönemi Başlıyor mu ?

Bitcoin 12 ema ile 26 ema arasında kalmayı başarırsa yükseliş trendi yakalayabilir. 4000 bin dolar bandında kalmaya devam ederse direnç noktası 4200 dolar olacaktır

Bitcoin Fiyat Analizi : Boğa Dönemi Başlıyor mu ?

Bitcoin Fiyat Analizi : Boğa Dönemi Başlıyor mu ?

Bitcoin Fiyatı Artacak mı ?

Direnç noktası  7000 bin dolar bandı

Destek noktası ise 3900-800 bandıdır

Geçen hafta piyasa hacminin artmasının pozitif etkisi bitcoin fiyatına da yansıdı bitcoin 4.200 dolar bandına kadar  arttı.Akabinde satışların gelmesi ile 200 dolar seviyesinde bir düşüş meydana geldi.Son zamanlarda piyasa hacmi ve bitcoin fiyatı stabilliğini korumaktadır.

İLGİLİ:  Bitcoin Fiyat Analizi

Buradaki önemli nokta grafiği analiz edersek 12 ema ile 26 ema arasında kalmasıdır.Eğer bitcoin bu arada kalırsa yükselecektir. 4200 dolarlık direnç noktası kırılırsa 4500 dolar yolu açılacaktır.Aksi durumda 12 ema’nın altında olursa ilk durak 3900 dolar akabinde 3500 dolara kadar gerileme yaşanabilir.

Stokastik göstergelerini incelediğimiz zaman alıp sayısının fazlalığı görülmekte. lakin bitcoin haberlerine baktığımız zaman az bir yükselişin ardından satışlar meydana gelip tekrar düşüşü sağlanmasına neden olunuyor.

Piyasa uzun süredir durgun durumda.ani yükselişler ve düşüşler meydana gelmemektedir.Bu tarz piyasa hallerinde işlem yapmamak en mantıklı pozisyon şeklidir.

İLGİLİ:  Bitcoin Fiyat Analizi - 26.082019

Facebook Blockchain Bölümü İçin Personel Arıyor adli haberi burada okuyabilirsiniz.

Yorum Yok

Cevap bırakın