Bitcoin Fiyat Analizi

Bitcoin Fiyat Analizi

Bitcoin fiyatı bir önceki yılın en düşük seviyesi olan 6,253,31 $ ‘a düştü ve tekrar düşmesi bekleniyor. RSI dönemi 14, piyasanın piyasada kontrol altına alınması için boğalar olduğunu gösteren aşırı satım olduğunu gösteren seviye 31’dir.

Bitcoin, BTCUSD, CryptoCompare tablosu

Bitcoin Fiyat Görseli

BTC/USD Orta Vadeli Eğilim: Ayı

Direnç Seviyeleri: 6,600 $, 6,700 $, 6,800 $

Destek Seviyeleri: 6,400 $, 6,300 $, 6,200 $

Dün, 10 Temmuz’da, Bitcoin’in fiyatı , yükseliş eğilim çizgisini test etmek için son 6,719.30 $ seviyesinden geri çekildiği için düşüş eğiliminde oldu. Kripto para birimi, trend çizgisini test edip kırmış ve böylece önceki yükseliş eğilimine son vermiştir. Bugün, fiyat 6,253,31 $ olan düşük seviyesine gerilerken, Bitcoin fiyatının aşağı yönlü bir görünümü var.

Bitcoin fiyatının 6.000 $ fiyat seviyesine daha da düşebileceğine dair göstergeler var. Bu arada, MACD hattı ve sinyal hattı bir satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altındadır. Buna ek olarak, 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA, düşüş eğiliminin sürdüğünü belirten Bitcoin’in fiyat çubuklarının üzerindedir.

BTC/USD Kısa Vadeli Eğilim: Ayı.

Bitcoin, BTCUSD, CryptoCompare tablosu

Bitcoin Analiz Görseli

4 saatlik grafikte, Bitcoin’in fiyatı düşüş eğilimindedir. Kripto para birimi, bir önceki düşük seviyeye düştü ve bir aralıklı harekete başladı. Bu arada, göreli mukavemet endeksi 14 periyodu, piyasanın piyasada kontrol altına alınması için boğalar olduğunu gösteren aşırı satım olduğunu gösteren bir seviye 31’dir.

 

İLGİLİ HABER:  Bitcoin Fiyat Analizi

Yorum Yok

Cevap bırakın