Bitcoin Fiyat Analizi

Bitcoin Paranın geleceği olarak tanımlanmıştır. Bitcoin kurcalamaya dayanıklı, enflasyon ve sansüre dayanıklı kalır. Fakat işler nasıl devam edecek? Bitcoin ile ilgili ürünlere ihtiyaç var mı? Birincisi, Bitcoin bir ağdır ve kendine has özelliklerinden dolayı bir değişim aracı ve değer deposu olarak hizmet verebilir. Her iki kampın da destekçileri var.

Tartışma, Bitcoin her ikisine de hizmet edebilir, ancak her kampın ihtiyaçları aşamada sunulacak. İdeal olarak, bu madencilerin ödüllerden değil yarıya inmeye devam etmekten, işlem ücretlerinden fayda sağlamalarıdır. Daha sonra, ağ istikrarlı olacak ve artan kullanım sayesinde değişkenlik düşük olacak ve nakit olarak değil, kolayca idare edilemeyecek bir “varlık” gibi olacak . BTC küresel ve faiz artışları veya yaptırımlar, talep gibi yerel ekonomik olaylara karşı bağışıklık kazanacak kaçınılmaz olacak.

Bu nedenle, şirketler çekilecek ve sonuç olarak Bitcoin çevresinde düzenlenmiş yatırım araçları yaratacak ve yatırımcıların zor kazanılmış sermayelerini huni yapabilecekleri bir kanal oluşturacaklardır. Bunun yanı sıra, son kullanıcıların bilmesi gerekmiyor . bir ön şart olsa ve tavsiye edilse bile  Bitcoin ve ilgili altyapının iç detaylarını.

BTC / USD Fiyat Analizi

Bitcoin

Spot oranlarda BTC son günde yüzde 3,1, son haftada yüzde 2,6 oldu. Öyle olsa bile, önceki BTC / USD ticaret planımız geçerlidir ve fiyatlar destek bölgemizin alt sınırını yeniden test ettiğinden, tüccarlar doğal olarak gergindir. Onlar olmalıdır. Muhtemelen 3.500 $ ‘ın altına düşmesi ya da% 78.6 Fibonacci geri çekilme seviyesinin BTC fiyatlarını Aralık 2018’ e düşerek 3,200 $ ‘a kadar düşen satış ipuçlarını açması bekleniyor.

Bitcoin

Trend ve Şamdan Oluşumu: Boğa Güreşi, Boğa Koparma Deseni

Satıcıların spot oranlarda üstünlükleri olabilir ama BTC kısa vadede yükselişe geçti. Satıcıların sıkı bir şekilde kontrol altında olduklarını ve aralıksız sürüşlerinin tasfiyeyi bile tetikleyebileceğini savunabiliriz, ancak boğalar için umut vardır. Daha önce de belirtildiği gibi, ayılar 3.500 $ ‘da destek alanımızın alt sınırını tekrar test ediyor, bu Aralık 2018 yüksek seviyesinden alınan derin bir düzeltme.

Devam edersek, fiyatların sabit kalmasını ve hatta önümüzdeki günlerde bile iyileşmesini bekliyoruz, çünkü onlar olmasa ve boğa bayrağımızın tabanının altında 3.500 $ ‘da bir kırılma olursa, 3.200 $’ a doğru bir erime görebiliriz. Olmazsa ve bir iyileşme olursa, 3.500 $, Aralık 2018’in ortalarındaki yükselişini tamamlayan trendin 4.500 $’a doğru devam ettiği temeli oluşturur.

Hacimler: Düşük

10 Ocak’ın 20 Ocak’taki kazancı tersine çevirdiğine dikkat edin, teknik olarak üç çubuk ayı tersine çevirme modeline sahip olduk .Akşam Yıldızı. Şimdi, ikisi de yüksek hacimlerdeydi ,10 Ocak 35 bin ve 20 Aralık – 65 bin Bununla birlikte, 20 Aralık’ın daha yüksek bir katılım düzeyine sahip olduğu gerçeği, boğaların çabaya ve sonuç perspektifinden bir şansa sahip olduğu anlamına gelir.

İLGİLİ:  Cardano Teknik Analizi

Yorum Yok

Cevap bırakın