Bitcoin Fiyat Analizi

daha önce simetrik bir üçgenin içinde bir düşüşü engellemeye işaret etmek için birleştirdi, ancak bu bir devam sinyali olarak işlev gördü. Desteklerin zaten kapalı olduğu ve ayıların hala kontrol altında olduğunu teyit eden 4,000 dolarlık ana psikolojik işaret zaten kapandı.

100 SMA, artık en az direnç yolunun yukarı ya da tırmanmanın devam etmesi için hala bir şansın olduğunu göstermek için 200 SMA’nın üzerinde. Bununla birlikte, ikisi arasındaki fark, olası bir düşüş geçişini işaret etmek için daralır ve fiyat, 200 SMA’nın altında, ayıların üst elden geri kazanıldığı erken bir sinyal olarak işlem görür.

RSI aşırı satım bölgesinden çekiliyor, ancak alım baskısının hala geri dönebileceğini gösteriyor. Stokastik, aynı zamanda, aşırı satım seviyesine ulaşmadan, dip seviyelerini artırdı ve alıcıların geri dönmeye istekli olduklarına işaret ederek daha da yükseldi. Bu durumda, kırık üçgen tabanına bir geri çekilme devam edebilir ve hareketli ortalamalar da dinamik bükülme noktaları olarak tutabilir.

bitcoin analiz görseli

Boğalar, geçen haftaki sıçramaların devam etmesini sağlayacak olumlu gelişmelere ayak uyduramadıkça, bitcoin oyununda geri döndüler. Hisse farkındaki değişim, kurumsal yatırımların canlanmış beklentileriyle desteklense de, tüccarlar, gerçek sektörel güncellemeleri değil, ileriye bakmak için bir şeyden daha fazlasına ihtiyaç duyuyordu.

Bunun dışında Yatırımcılar , SEC Başkanı Clayton’ın, herhangi bir zamanda herhangi bir bitcoin ETF başvurusunu ne zaman onaylayamayacaklarına ilişkin sözlerini sindirmek için zaman bulmuş olabilirler.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın