Bitcoin Fiyat Analizi

  • BTC fiyatının, yükseliş hareketini harekete geçirecek olan trend çizgisini test etmesi muhtemeldir.
  • 30 Ağustos’ta BTC fiyatı, yükseliş eğilim çizgisinin destek seviyesi olan 6823.48 $ seviyesinin altına geriledi.

Bitcoin, BTCUSD, CryptoCompare tablosu

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi – 31 Ağustos

Direnç seviyeleri: 7,100 $, 7,300 $, 7,500 $

Destek seviyeleri: 6,900 ABD doları, 6 ABD doları, 700, 6,500 ABD doları 

Dün, boğalar 7.000 $ ‘lık fiyat seviyesini kaybettikten sonra, Bitcoin’in fiyatı düşme eğiliminde oldu. Daha sonra, kripto para birimi 688,48 $ seviyesine geriledi ve bu da yükseliş eğilim çizgisinin destek seviyesi oldu. Son analizimde, BTC fiyatının test edilmesi halinde, yükseliş eğilimindeki tüccarların uzun işlemlere başlaması gerektiğini önerdim.

Trend çizgisini test etmek için yükselişte yeşil bir mum bekliyordum. Bu fiyatı yükseltir. Diğer bir ima ise BTC fiyatının yükseliş eğilimine devam etmesidir. Fiyatın en sonunda 8,500 $ seviyesine ulaşması bekleniyor, ancak 8000 $ fiyat seviyesinde dirençle karşı karşıya kalabilir. Bu arada, MACD hattı ve sinyal hattı bir satın alma sinyalini gösteren sıfır hattının üzerindedir.

Ayrıca, Bitcoin’in fiyatı 12 günlük EMA’nın ve fiyatın da yükseliş eğiliminde olduğunu gösteren 26 günlük EMA’nın üzerindedir.

BTC/USD Kısa Vadeli Eğilim: Boğa 

BTCUSD 4 Saatlik (31 Ağustos) TV.png

4 saatlik grafikte BTC fiyatı yükseliş eğilimindedir. Bitcoin’in fiyatı trend çizgisinde yükseliş hareketi yaptı ve başka bir girişim için geri çekiliyor. Bu arada, Göreceli Güç Endeksi endeksi 14, fiyatın yan trend bölgesinde olduğunu belirten 54 seviyesidir.

Comments (No)

Leave a Reply

DMCA.com Protection Status