Bitcoin Fiyat Analizi

  • Yatırımcılar bir boğa çıkışı bekliyorlarsa, 6,600 $ ‘lık bir fiyattan “satın alma” emri koyabilirler.
  • Yakın süreçte ayı kırılmasını bekliyorlarsa, 6.000 $ ‘lık bir fiyatla “satış durdurma” emri koyabilirler.

 Bitcoin, BTCUSD, CryptoCompare tablosu

BTC/USD Orta Vadeli Eğilim: Değişiyor

Direnç seviyeleri: 6,500 $, 6,600 $, 6,700 $

Destek seviyeleri: 6,300 $, 6,200 $, 6,100 $

Dün, BTC fiyatı menzile bağlı bir hareket halindeydi. 20 Ağustos’ta, Bitcoin fiyatı kırmızı ayı mumunun gösterdiği gibi 6,255,70 $ seviyesine kadar düştü. Bugün, yükselişe geçen bir mum çubuk 6,600 $ ‘lık bir direnç seviyesine yaklaşabilir. Bu, menzil sınır hareketinin son on iki günü içinde senaryo olmuştur.

Yine de, her gün mütevazı kar elde etmek istiyorsanız, bir dizi sınır ticaret stratejisi benimsemek zorundasınız. Bu, pazarın önemli seviyelerinde ticaret yaptığınız ve çıktığınız bir stratejidir. Bugün, 6,600 dolarlık direnç seviyesinde gerçekleşecek kopmayı düşünüyoruz. Tüccarlar, tahliye işleminden kazanç sağlamak için bekleyen emrin kullanımını kabul edebilir.

Direnç seviyesinde bir koparma bekliyorsanız, 6,600 $ ‘dan bir “satın alma durağı” başlatabilirsiniz. Diğer taraftan, destek seviyesinde bir kesinti bekliyorsanız, 6.000 $ ‘lık bir fiyatla “satış durdurma” başlatabilirsiniz. Buna ek olarak, 100 piplik bir stop kaybı, 6.000 $ ‘ın üzerine yerleştirildi. Benzer şekilde, 100 piplik bir durma kaybı 6,600 $ ‘ın altına yerleştirilmiştir.                                                                                                                                                                                           

BTC/USD Kısa Vadeli Eğilim: Değişiyor  

Bitcoin, BTCUSD, CryptoCompare tablosu

4 saatlik grafikte BTC fiyatı menzile bağlı. BTC fiyat çubukları direnç seviyesinde yoğunlaşırken, boğalar direnç seviyesini kırmak için uyumlu bir çaba gösterir. Bu arada, Göreceli Güç Endeksi 14 periyodu, fiyatın menzile bağlı trend bölgesinde olduğunu gösteren 52 düzeyidir.

üzerinden bizi takip edin.

Yorum Yok

Cevap bırakın