Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash , Ripple, Litecoin, Cardano, NEO, Fiyat Analizleri

BTC / USD

Bu trendle ticaret yapmak daha iyi olsa da, zaman zaman güçlü karşı-trend rallileri de karlı olabilir. Bitcoin , 20 günlük EMA ve 50 günlük EMA aşağı doğru trend izleyen azalan bir kanalın içinde işlem görüyor . Bu, onaylanmış bir düşüş eğiliminde olduğunu göstermektedir. Mevcut çekilme, düşüş trendinde ve 20 günlük EMA’da dirençle karşı karşıya kalabilir.

BTC

Bir düşüş trendinde, satış aşırı olduğunda ve fiyatlar çekici seviyelere ulaştığında, kısa vadeli bir ticaret fırsatı sunabilir.

BTC / USD çifti  düşük seviyelerden  almak bir fırsat olacaktır. Satın almak için ideal zaman, fiyatlar düşüş trendi hattından ve 20 günlük EMA’dan çıktığında olurdu. Böyle bir ticaretin kâr amacı düşen kanalın direnç çizgisine doğru bir hareket olacaktır.

Bununla birlikte, fiyat düşerse ve yeni bir düşüş  trendi yapmaya devam ederse, yukarıda bahsedilen ticaret fırsatı geçersiz olacaktır.

ETH / USD

Ethereum , dokuz gün içinde 1.265 $ seviyesinden 565.54 $ seviyesine  kadar düştü.

ETH

Hareketli ortalamalar, düşüş eğilimi tamamladı ve bu da başka bir bacağın düşme ihtimaline işaret ediyor. Geri çekilme işleminin mevcut bacağının 20 günlük EMA’da dirençle karşı karşıya kalmasını bekliyoruz. ETH / USD çifti,  6 Şubat  dip seviyesinin üzerinde kalırsa, muhtemel kısa vadeli diplere işaret edecektir.

İLGİLİ:  Hangi ICO ve Token'ler Sahte Çıktı ?

Kripto alışverişi yeni diplere inerse alım işlemlerinden  kaçınmalıyız.

BCH / USD

Dün, Bitcoin Cash güçlü bir hareket yaptı. Şimdi düşüş eğilimi çizgisine ve 20 günlük EMA’ya doğru güçlü direnişle karşı karşıya kalabileceği yönünde hareket etmesi muhtemel.

BCH

BCH / USD bu yükseliş ve aşağı yönlü çizgisinin üzerinde ayakta kez çifti kısa vadede olumlu hale gelecektir. Önümüzdeki birkaç gün içinde boğa güreşi oluşturmasını bekliyoruz. Birinci hedef, 2,072 seviyesine taşımaktır.

Halen herhangi bir yükseliş deseni bulamadık; Dolayısıyla üzerinde herhangi bir alım satım  önermiyoruz.

XRP / USD

Ripple , yatırımcılarına çok fazla sıkıntı yarattı. Şu andaki fiyattan zirve noktasına göre hala yüzde 67 seviyesinde. Son beş gün içinde küçük bir aralıkta ticaret yapıyor olmasına rağmen alıcılar arasında çok fazla ilgi bulamıyor.

İLGİLİ:  EQUI ICO Analizi

XPR

Bununla birlikte, XRP / USD çifti 20 günlük EMA ve düşüş trendi hattından çıkarsa, bunun daha fazla alım yapmasını bekleyebiliriz ve bu da 1,74 ABD doları seviyesinde direnç kazanmasına neden olabilir. Bu nedenle, satın almadan önce 20 günlük EMA’nın üzerinde bir kopuş beklemeliyiz.

XLM / USD

Stellar son üç gündür sınır aralığı haline geldi. Geçtiğimiz günlerde, önceki destekte 0.41 $ direnişle karşı karşıya bulunuyor.

XLM

Bu seviyenin üstünde bir  düşen kanalın direnç hattında yine satışla karşı karşıya gelecektir. XLM / USD çifti eğilimi ancak bozulduktan ve azalan kanalın üstünde kalırsa değişecektir.

Stellar 0,30 seviyesinin altında kalırsa negatif olur.

LTC / USD

Litecoin , iki önceki olayda güçlü direnç gösteren 20 günlük EMA’ya yakındır.

LTC

Boğalar bu seviyenin altına düşerse, düşüş eğilimi çizgisinden ve yatay çizgiden çift dirençli olan 175 $ markanın etrafında bir tur daha satacak gibi görünüyorlar.

LTC / USD çifti bu direnişlerden kurtulduktan sonra muhtemelen yeni bir yükseliş eğilimi başlatacak ve bu da 243 dolara, bundan sonra 307 dolara yükselecektir.

İLGİLİ:  Litecoin Fiyat Analizi

Yatırımcılar kripto para piyasası  değer kazanır  ve 175 $ seviyesinin üstünde tuttuğunda, uzun pozisyonlar başlatabilirler. Belli bir duruş kaybı pozisyonumuz yok. Satın alma seviyeleri tetiklendiğinde alım yapılabilir

ADA / BTC

Cardano alıcı bulmuyor. 02 Şubat tarihinde kurulan ada diğer coinlerin yakınında mücadele etmeye devam ediyor. Aynı zamanda, düşüş eğilimi gösteren üçgen biçiminde bir düşüş eğilimi oluşturuyor.

ADA

Eğer ADA / BTC çifti ayırır ve 0.00004070 yatay desteğin altında bulunursa, bu inen üçgen formasyonunu tamamlayacak. Bundan sonra, büyük olasılıkla alımın ortaya çıkması gereken 0,0000246 seviyelerine  kadar ineceğiz.

Üçgenin düşüş eğrisinin üzerinde kapanıyorsa, düşüş eğilimi değişecektir.

NEO / USD

NEO , önceki analizimizde özetlendiği gibi, hareketli ortalamalara direnişle karşı karşıyadır . Ayrıca, 08 Şubat’ta içten güne bir model oluşturdu ve bugün aynı deseni tekrarlamak olası.

Boğa fiyatları 120 $ seviyesinin üzerine çıkınca düşüş trendi çizgisinden 140 dolara doğru hızlı bir toparlanma gerçekleşebilir. Yatırımcıların riski azaltmak için daha yüksek takip edilebilir, 100 $ bir ilk durma kaybı tutabilirsiniz.

Yorum Yok

Cevap bırakın