Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, IOTA, Litecoin, Dash, Monero,Fiyat Analizi

BTC / USD

 Alıcıların eksikliği, ancak, trend çizgisinin bir geri çekilmesi güç kazandı . Bugün ayılar, satışları artıran eğilim çizgisi desteğinin altına girdi.

BTC / USDBitcoin , düşüş eğilimli baş ve omuz deseninin boynunu kırmış durumda. Şifreleme, boyun çizgisinin altında kalırsa, desen hedefi 5,745 dolar olur.

Bununla birlikte, kısa vadede böyle bir düşüş beklemiyoruz.

Boğaların 10, 704.99 dolarlık son diplerini savunmaya çalışacağına inanıyoruz. Ancak başarısız olursa ayıların satışlarını yoğunlaştırması muhtemeldir. Panik satmaya yol açacak bir dizi uzun pozisyon kapanmaya başlayacak. $ 8,000 işaretinde başka bir destek görüyoruz.

Tüm bu düşük düzeyler, ancak  BTC / USD  direnci kırılır ve 50 günlük SMA’nın altında kalırsa oynanır.

Buna karşılık, eğer ayılar 50 günlük SMA’nın dağılmasını sağlayamazsa, yeni yılda iyileşme görebiliriz. Bununla birlikte, dijital para birimi herhangi bir pozisyon başlatmak için düşüş trendi çizgisinden kalkana kadar beklemeyi tercih edeceğiz. Mevcut fiyata herhangi bir işlem bulamıyoruz.

ETH / USD

Ethereum sadece koparma ve yakın aşağı yönlü çizginin üzerinde kısa vadede olumlu hale gelecektir. Dün boğalar trend çizgiden kurtuldu, ancak bundan daha üstünde bir başarıyı yakalayamadı.

ETH / USDEksiklikte, 20 günlük EMA güçlü bir destek sağlıyor. Eğer bu destek düzeyi kesilirse, 646.08 $ ve bundan sonra 600 $ seviyelerine doğru bir düşüş görüyor olabiliriz. Öte yandan, ETH / USD çifti 760 $ ‘ın üzerinde olumlu olacak çünkü üç kez 760 $ seviyesinden geri döndü.

İLGİLİ:  Bitcoin Fiyat Analizi : Destek Noktası 3100 Dolar

20 günlük EMA ile 760 dolar arasında, değişken menzil hareketine şüphe ediyoruz.

Bu nedenle, net bir kopma ve yukarı trendin yeniden başlatılmasını onaylayana kadar beklemenizi öneririz.

BCH / USD

Son iki günde, boğalar 2300 dolarlık markayı savunuyordu. Ancak dün yeniden başlatma girişimlerinde dün başarısız oldu.

BCH / USDGünümüzde, ayılar 2300 dolarlık kritik destek seviyesinin altına düştü. BCH / USD çifti üzerindeki bir diğer olumsuz hedef 50 günlük SMA’ya bir düşüş.

1,733 seviyeleri civarında güçlü bir alım bekliyoruz. Bununla birlikte, görünürde net bir taban olana kadar beklemenizi öneririz.

Düşen bir pazarda alım yapmayı düşünün.

XRP / USD

ilk hedefimiz olan 1.5 dolarlık hedefin üzerine çıktı. Bugün, gün içi en yüksek 2.474 dolara ulaştı.

XRP / USDBoğa öncesi tahminimle satın alan tüccarlar pozisyonlarını kapatmalı veya en azından stratejilerine bağlı olarak yakın durma kaybıyla izlemelidirler.

Böyle muhteşem bir toplantıdan sonra, XRP / USD paritesinin bir düzeltme veya konsolidasyona girmesini bekliyoruz . Bu nedenle, üzerinde yeni bir satın alma önerimiz yok.

İLGİLİ:  Dünkü Ralliye Rağmen Bitcoin Hala Düşüş Gösterebilir

IOTA / USD

Boğa son birkaç günde 3.032 $ aralığının alt sınırını başarıyla sergiledi. Bununla birlikte, daha yüksek şifreleme oranını zorlayamadılar.

IOT / USDBugün, IOTA / USD çifti yine kritik desteğin altına düşmekle tehdit eden ayı saldırısı altındadır. Ayılar başarılı olursa, şifreleme oranı 2.62196 ABD Doları olan yüzde 61.8’lik Fibonacci düzeltme seviyesine düşecek.

Yine de, boğalar desteklerini bir kez daha üstesinden gelmeyi başarırsa , IOTA menzil içerisinde ticaret yapmaya devam edecektir. Satın alma pozisyonlarını yalnızca bir kopuşta başlatacağız ve düşüş eğrisi çizgisinin üzerinde kapatacağız. O zamana kadar, kenarda kalacağız.

LTC / USD

Ayılar, baş ve omuz deseninin ensesinin altına kırmış durumda. Boğa sahnesi bugün keskin bir toparlanma yapmazsa , önümüzdeki günlerde Litecoin’in düşmeye devam etmesi ihtimali var .

LTC / USD

175,199 Dolar’lık son dip seviyesine güçlü bir destek bekliyoruz. 50 günlük SMA da bu seviyenin biraz altındadır ve bu da biraz destek sağlamalıdır.

Bununla birlikte, eğer bu iki seviyede de tutarsız kalırsa, LTC / USD çifti baş ve omuz modelinin dağılımının hedefi olan 110 $ ‘a düşecektir.

Boğa dijital para birimini boynunun üstünde 240 TL’ye itmeyi başarırsa, düşüş eğilimimiz geçersiz sayılacaktır.

İLGİLİ:  Ripple Fiyat Analizi

DASH / USD

Son iki gün boyunca, boğalar 20 günlük EMA’ya tutunmayı başardı. Ama bugün, ayılar hareketli ortalama desteğin altına düştü.

DASH / USDDash trend çizgisinde güçlü bir destek var. Boğaların bu seviyeyi güçlü bir şekilde savunmasını bekliyoruz.

Eğilim çizgisi kırılırsa, DASH / USD çifti 800 dolar ve bundan sonra 650 dolar seviyelerine düşebileceğinden alt formasyonun teyitini elde edinceye kadar satın almayı bırakacağız .

XMR / USD

Monero’da sınırları aşan bir ticaret hareketi bekliyorduk . Buna rağmen, ayılar kontrol altına alındı ​​ve bugün 20 günlük EMA’nın altına düştü ve bu da düşüş eğilimindeydi.

XMR / USDMonero’daki ani destek 300 $ ‘dır. Bu seviye aşağıya düşerse, düşüşün son 245,1 $ ‘lık bir seviyeye kadar gerilediğini görme ihtimalimizi yüksek görüyoruz. 50 günlük SMA da bu seviyededir. Hemen altında, 230.66 Dolarlık yüzde 61.8 Fibonacci düzeltme seviyesi var.

Bu bölgede güçlü bir destek bekliyoruz. Aynı zamanda, düşme tutuklanıncaya kadar satın alma teklifinde değiliz.

Piyasalar ayı bir tutum içerisine girdiğinde, cesur olmak ve düşen bir bıçağı yakalamaya çalışmak yerine düşüş sona erene kadar beklemek iyi bir stratejidir.

Yorum Yok

Cevap bırakın